Привітання з Днем народження Катерині (Каті)

Катерина, вітаю тебе з днем народження! Твоя свята, Катерина Олександрійська, була премудрої красунею, яка віддала себе на муки за вихваляння істинної віри. Вона була страчена жорстоким царем Максимином, не признававшим жіночої мудрості і Єдиного Бога. Твоя покровителька оберігає тебе від несправедливості і жорстокості, від злих помислів людей.

Катюша, з днем появи на світ! Бажаю тобі бадьорості і оптимізму, несломимого духу і життєлюбства. Нехай ти завжди будеш успішна. Бажаю процвітання у всіх сферах життя. Відмінною кар’єри, хорошої зарплати, знайти улюблену справу. Нехай серце буде багато любов’ю, теплом, світлом і радість.

З Днем Народження, Катрусю, Катрусю, Кет, Катерина – наш милий кошеня, як тільки тебе не називають друзі! У тебе багато імен, але сама ти – цілісна особистість, і ніщо не здатне змусити тебе зрадити своїм принципам і поглядам. Батьки пишаються тобою, колеги поважають, а друзі просто щасливі від того, що у них є ти! Залишилося лише знайти того єдиного, але це справа часу і зовсім скоро, може навіть сьогодні, ви з ним зустрінетеся!

Сторінки: 1 2 3