Привітання з Днем народження Катерині (Каті)

Катерина, вітаю тебе з днем народження! Твоя свята, Катерина Олександрійська, була премудрої красунею, яка віддала себе на муки за вихваляння істинної віри. Вона була страчена жорстоким царем Максимином, не признававшим жіночої мудрості і Єдиного Бога. Твоя покровителька оберігає тебе від несправедливості і жорстокості, від злих помислів людей.

Катюша, з днем появи на світ! Бажаю тобі бадьорості і оптимізму, несломимого духу і життєлюбства. Нехай ти завжди будеш успішна. Бажаю процвітання у всіх сферах життя. Відмінною кар’єри, хорошої зарплати, знайти улюблену справу. Нехай серце буде багато любов’ю, теплом, світлом і радість.

З Днем Народження, Катрусю, Катрусю, Кет, Катерина – наш милий кошеня, як тільки тебе не називають друзі! У тебе багато імен, але сама ти – цілісна особистість, і ніщо не здатне змусити тебе зрадити своїм принципам і поглядам. Батьки пишаються тобою, колеги поважають, а друзі просто щасливі від того, що у них є ти! Залишилося лише знайти того єдиного, але це справа часу і зовсім скоро, може навіть сьогодні, ви з ним зустрінетеся!

Катерина, мила, ніжна, кохана! Сьогодні, в день твого народження, я з безмежною любов’ю, адресую тобі свої вітання! Бажаю жити тобі, Катюшка, купаючись у сонячних променях щастя! Нехай у житті завжди тебе оточують тільки яскраві фарби! Не зустріти тобі на життєвому шляху людей ненадійних і брехливих, нехай поруч будуть тільки улюблені та надійні! Бажаю, щоб твоя любов зберігала тебе від бід і розлук, була завжди твоєї дороговказною зіркою! Радості і успіхів тобі, люба!

Дорога Катюша, вітаю тебе з днем народження! Батьки дали тобі чудове ім’я, в якому є і милозвучність, і м’якість, і велич. Воно прийшло з грецької мови і означає чистоту і непорочність. Твоє ім’я прикрашає тебе, а ти прикрашаєш його. Бажаю, щоб все у твоєму житті знаходилося в такий же гармонії.

Подружка наша, Катерина! З Днем народження, люба! Ти — сонечко наше, розумниця. Ми всі тебе любимо, інакше і бути не може — ти скрізь в перших рядах. Попроси допомогти — не відмовиш, від роботи не ухиляєшся, на відпочинку зажигаешь. Нехай на твоєму шляху не зустрічається перешкод, хоча, якщо і зустрінуться, ти їх подолаєш і підеш гордо далі. Бажаємо, щоб знайшовся гідний супутник, який і в горі і в радості буде підтримкою і нас, твоїх подруг, буде любити і жалувати!

З днем народження, люба Катруся! Бажаю тобі, щоб життя твоя була повноцінною, з приємними турботами, геніальними ідеями і блискучими перемогами! Нехай в душі твоїй ніколи не вичерпається джерело доброти! Йди по життю сміливо і прямо! Нехай у важкі хвилини поруч виявляться твої близькі й друзі, хай завжди будуть поблизу ті, з ким хочеться поділитися радістю! Здоров’я тобі і довгих років життя, радості і сміху, поваги оточуючих і любові рідних! Нехай все складеться так, як було задумано в юності! Зі святом! Будь щаслива!