Привітання з Днем народження Ніни

Шановна Ніна сьогодні вітаємо вас з незабутнім святом, з вашим днем народження! Бажаємо, щоб кожен день приносив вам нову радість, новий успіх, задоволення. Бажаємо вам задоволення від роботи, щастя в сімейному житті, далекосяжних цілей, виконання бажань.

Дорога, мила Ніночка. Як же я радий, привітати тебе з цим святом. День народження — це особливий день, саме сьогодні здійснюються всі мрії та побажання. Тому, бажаю тобі всього самого найкращого. Але головне, це міцне здоров’я, завдяки яким можна досягти успіху в житті.

Дорога наша подруга, дозволь в цей святковий день побажати тобі того, чого тобі не вистачає для того, аби відчувати себе по – справжньому щасливою! Хоча, як нам здається, у такий королеви, як ти – є все! І найголовніше багатство – твоя душа! Вона ніжна, ніжна, любляча і, в той же час, сильна, стійка, цілеспрямована! Ти можеш, у своїй цілеспрямованості, досягти таких висот, яких тільки захочеш! Ти можеш зачарувати своєю ніжністю і оточити любов’ю так, що серце буде вистрибувати від щастя! Ми захоплюємося тобою, Ніна! Нехай це захоплення ніколи не меркне для тебе! Лови його, надихає, і живи завжди в центрі самих яскравих і радісних подій!

Сторінки: 1 2 3