Привітання з Днем народження Надії (Наді)

Для Вас, Надя, настав сьогодні свято Дня народження вітаю! Нехай Ваше життя наповнюється щастям і радістю, сюрпризи будуть тільки приємними, поруч будуть друзі і рідні, а проблеми обійдуть стороною. Вітаю!

Дорога наша дівчинка, сьогодні все навколо тебе зміниться! Сонце засвітить зовсім по-літньому, повітря заблагоухает квітами, щастям та любов’ю, а життя твоє стане більш насиченим приємними моментами. Це не перебільшення, усе буде так, як ми сказали. Сама природа і доля спробують здивувати тебе, нашу милу і добру іменинницю! З Днем Народження, Надія! Бажаємо тобі змін!

Чудове свято сьогодні постукало в двері до нашої чудової Надії, а разом з ним і гості зайшли дружним строєм, несучи подарунки, цілуючи в щічки, кажучи слова самих теплих побажань. Ми хочемо сьогодні попросити долю бути до тебе прихильною і приносити в твій дім тільки хороші новини. Хай везіння не залишає тебе в будь-яких починаннях, а удача неодмінно опиниться на одній з тобою стороні.

Надія, без тебе пропали б ми в скрутну хвилину. Так і ти, люба іменинниця, завжди готова підтримати друзів у важкий час, не тільки словом ласкавим, але й добрим ділом. Спасибі тобі великого щастя — ти цього гідна!

Люба Надія! Нехай черговий рік твоєму житті принесе тобі удачу, тому що це – головне в житті. Не сподівайся на порожнє примарне щастя, а самостійно бийся з труднощами і неприємностями. Будь сміливою і розумною. Ніколи не сумуй і не журися, навіть якщо здається, що все погано і нічого не можна виправити. Нехай тебе всюди чекає успіх, а всі твої починання закінчуються добре! Ніколи не зустрічай неприємних тобі людей, хай їх не буде в твоєму світі. Частіше радій та усміхайся – у тебе така чудова посмішка! Більше мрій, адже я бажаю, щоб збулася кожна твоя мрія! З Днем народження, Надій

Надійка, з Днем народження! Не думай про те, скільки свічок на торті – залишайся такою ж енергійною, красивою і молодий назавжди. Нехай тобі супроводжує удача, і успіх не змусить довго чекати. Будь щаслива, подруга!

З днем народження, Надія! Твоє ім’я говорить саме за себе. Ти дивний чоловічок. Ти підтримуєш і піднімаєш там, де інші падають. Ти здатна воскресити своїм словом і запалити в серці світло надії. Нехай і тебе вона супроводжує завжди. Бажаю сили духу і великої віри, яка підтримувала б тебе на всіх життєвих шляхах.