Привітання з Днем народження Віктору

Ось таке вітання від мене тобі, братику мій Вітенька! Це не просто привітання до дня народження. У кожній його сходинці визнання сестри у вічній дружбі. Це преклоніння перед добрим і хоробрим юнаком. Це віра в мого сміливого і рішучого брата, який завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину не зрадить і не підведе. Це побажання усіляких гараздів та радості буття. Це вітання від мене!

Віктор – означає переможець, тому в такий чудовий день Вашого Народження хочу побажати якомога більше перемог, і не дивлячись, ні на що з будь-якої ситуації виходити гідним переможцем. Нехай любов, радість, веселощі та сміх ніколи не зникають з Вашого будинку.

Віктор — давньоримський «переможець». Віктор хоробрий, наполегливий і цілеспрямований. Віктор неухильно йде до поставленої мети і завжди перемагає, за що б не взявся. Перемога для Віктора — атрибут просто необхідний. Віктор людина грунтовний і господарський. Вип’ємо за Віктора, у будинку якого всюди відчувається присутність справжнього чоловіка в самому повному розумінні цього слова!

Сторінки: 1 2 3