Привітання з Днем народження Вірі

Людина може втратити все, але віра залишається з ним до останнього… Віра, дорога наша іменинниця, бажаємо тобі мати віру і не втрачати всього іншого!

Вітаю з іменинами дорогу Вірочку. Бажаю тобі життєвої мудрості й безцінного досвіду з кожним новим роком життя. Бажаю тобі завжди дарувати іншим віру в краще. Щасливого і перспективного майбутнього. Нехай ти сама ніколи не втратиш орієнтирів, пріоритетів, моральних цінностей та віри в життя.

Віра, вітаю тебе. Бажаю в твій День Народження щастя і всіляких благ, нехай удача посміхається не тільки в цей день, але і кожен день у році. Нехай інші люди бачать в тобі гідного людини, а ти сама ніколи не втрачаєш віри в себе та власні сили. Вітаю!

Віра! Прийми вітання у свій День народження! Нехай він подарує тобі незабутні відчуття і багато позитивних емоцій. Компліменти, нехай тебе обсипають не тільки в цей день, але і завжди. Ти цього варта, тому що ти справжній друг, готова прийти на допомогу у будь-який момент. Бажаю тобі жіночого щастя любити і бути коханою. Нехай удача супроводжує тобі у всьому, а душу зігрівають добрі слова оточуючих!

Сторінки: 1 2