Привітання з Днем народження Вірі

Людина може втратити все, але віра залишається з ним до останнього… Віра, дорога наша іменинниця, бажаємо тобі мати віру і не втрачати всього іншого!

Вітаю з іменинами дорогу Вірочку. Бажаю тобі життєвої мудрості й безцінного досвіду з кожним новим роком життя. Бажаю тобі завжди дарувати іншим віру в краще. Щасливого і перспективного майбутнього. Нехай ти сама ніколи не втратиш орієнтирів, пріоритетів, моральних цінностей та віри в життя.

Віра, вітаю тебе. Бажаю в твій День Народження щастя і всіляких благ, нехай удача посміхається не тільки в цей день, але і кожен день у році. Нехай інші люди бачать в тобі гідного людини, а ти сама ніколи не втрачаєш віри в себе та власні сили. Вітаю!

Віра! Прийми вітання у свій День народження! Нехай він подарує тобі незабутні відчуття і багато позитивних емоцій. Компліменти, нехай тебе обсипають не тільки в цей день, але і завжди. Ти цього варта, тому що ти справжній друг, готова прийти на допомогу у будь-який момент. Бажаю тобі жіночого щастя любити і бути коханою. Нехай удача супроводжує тобі у всьому, а душу зігрівають добрі слова оточуючих!

Вірочка, вітаю з святом! Маючи таке ім’я, ти завжди повинна вірити тільки в найкраще. Бажаю тобі ніколи не розчаровувати ні в людях, ні життя. Нехай все у тебе буде чудово! Любові тобі, хороших друзів і завжди гарного настрою.

Наша Віра завжди була попереду всієї планети. Вона робила найбільш стильні зачіски, купувала саму модний одяг. Вона краще за всіх танцював рок-н-рол. Ми завжди їй трохи заздрили. А вона сміялася і говорила, що така ж, як і ми. Вона завжди знаходила слова підтримки і підбадьорення. За це її люблять усі, хто з нею стикався. Дорога Віра! Вітаємо з Днем народження! Живи довго і щасливо. Радуйся онукам так само, як колись раділа своїм дітям. І не забувай про рок-н-рол!

«З днем Народження, Віра!» — з усіх боків сьогодні лунає радісний вигук. Нехай легкий і приємний буде твій шлях у житті, а зустрічі будуть відбуватися тільки з такими людьми, які будуть нести з собою тільки любов, тепло і світ. Ніколи не опускай руки і не утрачивай настрою від приходять труднощів, пам’ятай — і чорні смуги можуть розтанути, як дим на вітрі.