Привітання з Днем народження Ельвірі

Дорога Ельвіра, вітаємо тебе з святом! Ти відмінний працівник, який виконає будь-яке доручення «на відмінно»! Ми цінуємо твій тонкий розум, твої поради не раз виручали кожного з нас. Ми знаємо, що у тебе добре і чуйне серце, незважаючи на те, що ти на нас гніваєшся. Ми любимо тебе!

Ельвіра, сонечко! З днем народження тебе! Висвітлюй весь світ своїм душевним світлом! Зігрівай планету своїми обіймами! Насолоджуйся кожним прожитим миттю! Від усього серця бажаю тобі довгих років життя, вічної молодості і успіхів в задуманих починаннях! Бажаю, щоб удача не покидала тебе, а ангел-охоронець завжди поруч з тобою!

Элюся, прийми мої щирі й сердечні вітання! Від душі бажаю тобі величезного людського щастя! Нехай любов і тепло близьких людей оточують тебе не тільки в цей день, але і завжди. Хай життєвий шлях твій буде безтурботним і легким. Бажаю тобі чудово провести цей вечір і порадувати всіх нас своєю казковою посмішкою і першокласним настроєм!

Бажаю тобі щирості, душевної доброти і сердечного тепла. Нехай даний ніколи не засмучує, майбутнє не розчаровує, а минуле не турбує! Живи яскраво, весело, радісно! Дивись на світ широко і вбирай у себе все найкраще. Отримуй довгоочікуване, вчися новому, настроюйся на позитивне! Оптимізму тобі, процвітання, благополуччя! Будь завжди на гребені слави. Не втрачай друзів і підтримуй близьких. Люби всім серцем і вір всією душею. Будь прекрасна, як весняна квітка, і трепетна, як літній вітерець! Стойко йди по життю, цілеспрямовано рухайся вперед! Залишайся чудовою і чарівною! З Днем народження, Ельвіра!

Сторінки: 1 2