Привітання з Днем слідчого своїми словами

Хочу привітати сьогодні усіх слідчих зі святом! Треба зазначити, що на вас лежить відповідальність не тільки за тих розслідуваннях, які ви щодня проводите по різних справах, але і за благополуччя наших громадян. Адже саме від ваших чітких дій, грамотного мислення, використання доказової бази залежить подальша доля не тільки людини, який опинився в полі уваги правоохоронних органів, але і буде позбавлені законослухняні громадяни від дій злочинців. Нехай усі ваші справи успішно завершуються, а злочини розкриваються! Бажаю вам терпіння, наполегливості, проникливості, грамотності, поваги, розуміння і, звичайно, великого особистого щастя!

Ніхто не втік від тебе! Ти вже не ведеш рахунок справах, не пишаєшся тим, що робиш, все стало просто звичним і єдино вірною для тебе професією… Але все ж, в День працівника слідчих органів, я хочу сказати, що ти можеш собою пишатися!

Вітаю вас з Днем слідчого і хочу побажати вам найкращого! Відмінного настрою, як можна більше життєвих успіхів, перемог і відмінних вражень від роботи. Нехай стрес обходить вас стороною, хай збуваються будь-які мрії та здійсняться всі бажання! Щастя і добра!

Хто б що не говорив, але слідчі роблять наше життя спокійнішим, а рівень злочинності нижче. Вітаю всіх слідчих з їх професійним святом і бажаю того, щоб ваша робота приносила вам задоволення і прагнення зробити наш з вами світ краще.

Щодня на роботі ви намагаєтеся відшукати правду і відновити справедливість, допомогти скривдженим і покарати винних. Тож хай сьогодні, в ваше професійне свято — День слідчого, і завжди вас супроводжують удача і везіння, у справах, важкої роботи буде поменше, а цікавою побільше. Нехай у вас завжди буде виходити докопатися до істини, а нерозкритих справ не залишиться зовсім.

Ви розкриваєте справи, щоб повернути законність на круги своя і покарати злочинців… На вас вся надія у потерпілих і в держави, яке повинно бути правовим! Прийміть вітання з Днем слідчого! Будьте успішні у всіх аспектах свого буття!

Вітаю тебе з Днем слідчого і бажаю успіхів в роботі. Нехай будь-яка справа розслідується легко і безпроблемно, нехай удача посміхається і завжди все буде ідеально! Бажаю чимало щасливих моментів, міцного здоров’я, удачі у всьому і завжди!

В особливий свято, День слідчого, Вам від усієї душі побажання успіхів і відмінних досягнень у роботі, мудрості і проникливості, здоров’я і довгих років радості і прекрасних миттєвостей, бажаних гостей і найвірніших друзів. Нехай кожна мить несе лише щастя!

Щиро вітаю тебе з Днем слідчого! Нехай тобі трапляються тільки легкі справи, і робота спориться як у справжнього віртуоза своєї справи! Нехай на тебе працює все – інтуїція, логіка і щасливий випадок! І нехай твою майстерності позаздрить сам сер Шерлок Холмс, друже!

Вітаю з Днем слідчого! Для тебе немає нерозв’язних справ, все дізнаєшся, побачиш картину злочину наче наяву, поставиш у справі жирну крапку! Від усієї душі бажаю тобі жити довго і зберігати всі нервові клітини!