Привітання з Днем слідчого своїми словами

Хочу привітати сьогодні усіх слідчих зі святом! Треба зазначити, що на вас лежить відповідальність не тільки за тих розслідуваннях, які ви щодня проводите по різних справах, але і за благополуччя наших громадян. Адже саме від ваших чітких дій, грамотного мислення, використання доказової бази залежить подальша доля не тільки людини, який опинився в полі уваги правоохоронних органів, але і буде позбавлені законослухняні громадяни від дій злочинців. Нехай усі ваші справи успішно завершуються, а злочини розкриваються! Бажаю вам терпіння, наполегливості, проникливості, грамотності, поваги, розуміння і, звичайно, великого особистого щастя!

Ніхто не втік від тебе! Ти вже не ведеш рахунок справах, не пишаєшся тим, що робиш, все стало просто звичним і єдино вірною для тебе професією… Але все ж, в День працівника слідчих органів, я хочу сказати, що ти можеш собою пишатися!

Вітаю вас з Днем слідчого і хочу побажати вам найкращого! Відмінного настрою, як можна більше життєвих успіхів, перемог і відмінних вражень від роботи. Нехай стрес обходить вас стороною, хай збуваються будь-які мрії та здійсняться всі бажання! Щастя і добра!

Сторінки: 1 2 3