Привітання з Днем народження Олеся (Ліс)

Олеся, в День Вашого народження я бажаю Вам успіхів на всіх життєвих фронтах, затишку і любові в родині, достатку і благополуччя і, звичайно ж, відмінного здоров’я. Нехай проблеми та смуток не заважають Вам, і життя зміниться на краще!

Олеся, з днем народження! Ти хороша, грайлива, а за словом в кишеню ніколи не полізеш! Відповідальна у справах. Ніколи не здавайся, залишайся такою назавжди! Не увядай ніколи. У тебе достатньо міцний характер, але, як і будь-якій жінці, тобі потрібна чиясь підтримка, тому нехай у твоєму житті буде той чоловік, який не підведе тебе в складний для тебе час!

Дощ – як жіночі сльози: покапал і перестав. І тоді вітру висушують землю, розгладжують траву, зачісують дерева. Наскільки зворушливим в цей момент стає світ, наскільки прекрасним! Тому, дорога, бажаю тобі швидкоплинних зліз з мінімальними наслідками. І якщо навіть сльозинка скотиться по щоці, то нехай вона зробить тебе душевно прекрасною і змусить поглянути навколо по-новому. Будь чарівна зовні і прекрасна душею! Будь щедра на доброту і сердечне тепло! Будь багата і щаслива! Нехай твій настрій завжди буде на хвилі позитиву. Благополуччя сімейного, стрімкої кар’єри, прибутку небувалої! З Днем народження, Олеся!

Сторінки: 1 2 3