Привітання з Днем народження Аркадію

Шановний Аркадій! Ти додав ще один рік, але душею ти все так само молодий, та й дивишся бадьоро, а значить ти став не старіше, а мудріші і цінніша для всіх нас!

Вітаю тебе, Аркадій, в цей день Народження! Це свято світлий і чистий, адже сьогодні до тебе з небес спускається Ангел-охоронець, оберігає тебе і несе підтримку в будь-якій ситуації. Нехай подарує він тобі гарного настрою, віри в краще, гармонії в душі, вірних друзів і чесних людей навколо. З днем Народження!

З Днем народження, Аркадій! Будь спритним, як ягуар, сильним, як лев, мудрим, як сова, і стресостійким, як удав! Але в любові не уподібнюйся ні кролику, ні папузі.

Рівно рік тому я тобі бажав купу всього, і щоб не повторюватися, сьогодні побажаю того, що з якоїсь причини не виповнилося в цьому році, але обов’язково здійсниться в наступному! А саме, 100-метрову яхту, величезну віллу на Мальдівах і Анну Семенович коханок! З днем народження, Аркадій!

День народження буває лише раз у році, і сьогодні я хочу побажати тобі, Аркадій: чистого неба, сонця променистого, найголовніше — здоров’я відмінного!

Сторінки: 1 2 3