Привітання з Днем народження Аркадію

Шановний Аркадій! Ти додав ще один рік, але душею ти все так само молодий, та й дивишся бадьоро, а значить ти став не старіше, а мудріші і цінніша для всіх нас!

Вітаю тебе, Аркадій, в цей день Народження! Це свято світлий і чистий, адже сьогодні до тебе з небес спускається Ангел-охоронець, оберігає тебе і несе підтримку в будь-якій ситуації. Нехай подарує він тобі гарного настрою, віри в краще, гармонії в душі, вірних друзів і чесних людей навколо. З днем Народження!

З Днем народження, Аркадій! Будь спритним, як ягуар, сильним, як лев, мудрим, як сова, і стресостійким, як удав! Але в любові не уподібнюйся ні кролику, ні папузі.

Рівно рік тому я тобі бажав купу всього, і щоб не повторюватися, сьогодні побажаю того, що з якоїсь причини не виповнилося в цьому році, але обов’язково здійсниться в наступному! А саме, 100-метрову яхту, величезну віллу на Мальдівах і Анну Семенович коханок! З днем народження, Аркадій!

День народження буває лише раз у році, і сьогодні я хочу побажати тобі, Аркадій: чистого неба, сонця променистого, найголовніше — здоров’я відмінного!

Аркадій, ти – загальний улюбленець! У перекладі з грецької існує значення «пастир», а це значить – веде за собою. І це дійсно про тебе, адже своєю харизмою і незвичайною енергетикою ти увлекаешь людей за собою, ти надихаєш своїми ідеями і настроєм! Хай в день Народження і завжди твій Ангел буде поруч з тобою, наповнюючи підтримкою!

У світлий день Народження небо дарує тобі незримого захисника, Аркадій, щоб він допомагав тобі в будь-яких справах, щоб чув твої прохання, щоб беріг тебе від бід. Вітаючи тебе з днем Ангела, я бажаю тобі продовжувати дарувати людям і світові добро і любов, якими наповнена твоя душа!

Сьогодні чудовий день, у мого найкращого друга день народження і поспішаю привітати його з такою знаменною датою. Аркадій, я дуже радий, що ми дружимо вже багато років і що наша дружба перевірена не лише роками, а й справами. Спасибі, що ти є, що ти не єдиний, але найкращий друг! Удачі, щастя і всіх благ тобі!

У цьому світі, де все здається таким непостійним і мінливим, є тільки одна річ, яку можна назвати константою. Це наша з тобою дружба! З днем народження, Аркадій!

Шановний Аркадій! В твій славний День Народження, бажаю тобі позитиву! Нехай життя протікає, як у казці, красиво! Побажаю не падати духом і не сумувати, сили, здібностей вирішити будь-яку проблему без будь-яких ускладнень!

Наше життя, немов океан. Аркадій, ти будеш пливти за його течією. На шляху бажаємо не зустріти підводних каменів. І нехай тобі трапляються дорогоцінні, наче перли дні. З Днем Народження Аркадій!

Дружба — поняття цілодобове, адже в будь-яку хвилину можуть знадобитися пораду або допомогу! Аркаша, ти — справжній чоловік і відмінний друг, разом ми впораємося з чим завгодно! Тисну твою руку і від душі бажаю здоров’я, щастя, приємної атмосфери в будинку і великої удачі!