Привітання з днем народження однокласника своїми словами

Прийми вітання з святковим днем, мій однокласник! Мені дуже подобатися вчиться з тобою в одному класі, адже ти – не тільки здатний учень, але і надійний, вірний друг. Хочу побажати тобі щастя, успіхів, щоб батьки і вчителі завжди були тобою задоволені, а друзі та подруги залишалися вірними не тільки на шкільній лаві, але і все життя!

Від щирого серця вітаю мого дорогого однокласника! Бажаю тобі успіхів у навчанні, завжди залишатися цілеспрямованим, вміти домагатися своїх цілей і йти тільки вперед! Нехай школа викладе найважливіші уроки, з яких ти зробиш висновки на все життя! Бажаю удачі у всіх починаннях і, звичайно ж, кохання!

Сьогодні тобі виповнилося (…) років і ми хочемо привітати тебе, і побажати, щоб відтепер ти жив тільки в чудесній країні юності. Нехай вона радує тебе блакиттю свого неба, хай обдарує найчистішої водою озеро щастя! Щоб ти завжди йшов до наміченої мети і все встигав! Щоб завжди твоя душа була світла, а серце співало чудовими голосами казкових птахів!

Хочу побажати тобі завжди бути ЗУБРом: Здоровим, Впевненим, Багатим, Радісним!

Погодься, що гроші – сміття! Бажаю Тобі стати директором сміттєзвалища!

З Днем Народження тебе! Здоров’я, любові, удачі, здійснення всіх бажань! Залишайся завжди таким же веселим, чуйним, добрим і чудовою людиною!

Бажаю тобі море посмішок і зізнань, поля квітів, багато друзів, безліч радісних зустрічей, а в дні відпустки — відпочинок на Канарах!

В цей радісний день хочу побажати тільки одне — бути щасливою! Щаслива людина має все: міцне здоров’я, вірних друзів, лад в сім’ї, омріяну роботу, добробут та здійснення бажань. І нехай це звучить буденно, але майже у всіх щастя складається однаково.

Всього самого найкращого! Здоров’я, щастя, море посмішок і любові розміром з океан! А головне завжди залишатися красивим, розумним і привабливим!

Прийшов час твого дня народження. І ми всім класом, хочемо побажати тобі провести цей день настільки яскраво, щоб запам’яталося тобі надовго. Щоб після цього дня, заряд бадьорості і позитиву залишився ще на рік. Нехай все, за що б ти не брався, у тебе виходило. Загалом, знай, що я завжди поруч. Нехай життя приносить тобі нові сюрпризи. В житті може бути багато неприємних сюрпризів, але якщо є друзі, то горе ділитися навпіл. Так що я бажаю тобі вірних друзів. З днем народження!