Привітання з Днем народження Анастасії (Насті)

З Днем Народженням, наше сонечко! Незрозуміло, як це в тебе виходить, але при твоїй появі навіть самі вередливі діти стають паіньками, а злі собаки віддано заглядають в очі. Напевно, справа в твоїй всерозтрощуючою і всеперемагаючої доброті! Настя – ти добрейшее і ніжне створіння! Тебе хочеться балувати і оберігати, і ми бажаємо тобі знайти того, хто це буде робити з непередаваним словами задоволенням і любов’ю!

Настуся! Сьогодні ти стала ще на один рік дорослішими. Я вітаю тебе з іменинами і хочу побажати тобі мужності! Так-так, тобі, юній дівчині я бажаю мужності, тому що воно стане в нагоді кожному, що вступає в доросле життя. Нехай твій шлях буде рівною, але цікавим, нехай любов висвітлює своїм світлом! Будь щаслива!

Сьогодні твоє свято Анастасія:) З іменинами! Нехай тебе оточують тільки щастя, а негаразди обходять стороною. Цілу .

Дорога Настя, вітаю тебе з днем іменинами! Хочу побажати тобі завжди залишатися такою ж чарівною, якою я тебе пізнав і полюбив. Твоє чарівність і доброта висвітлюють мій життєвий шлях, як би мені хотілося, щоб це тривало вічно! Для мене ти – найбажаніша, найкрасивіша, найкраща жінка на Землі!

Сторінки: 1 2