Привітання з Днем народження Денису

Коханий мій, Деничка! Я потопаю в безодні твоїх очей, як тільки гляну в них! Согреваюсь теплом, твоєї безмежно широкій посмішці! Тану в твоїх обіймах! Я найщасливіша жінка на світі, тому, що в мене є ти! І в день твого народження я бажаю тобі бути такою завжди!

Ім’я Денис прийшов від імені давньогрецького Бога природи і вина. Ти чудовий друг, сорочка-хлопець, заводила. При цьому на тебе можна розраховувати, що тобі можна довіряти, і в складних ситуаціях ти приймаєш обдумані рішення. Йди по життю без перешкод і з легкістю переборюй незначні труднощі! З іменинами, Денис!

Дорогий Денис! Ти чудовий друг, з тобою можна піти на край світу. Вітаємо тебе і бажаємо, щоб ти і далі йшов по життю з такою ж легкістю і долав усі перешкоди! Ти знаєш, що багато чого досягнеш у житті, а ми завжди готові тебе підтримати!

Сьогодні настав свято для людини чудових душевних якостей — нашого Дениса. Мужність — що це за якість? Це фортеця духу, сила, мудрість, щедрість, привітність і дружелюбність. В цей день самого мужнього з усіх чоловіків ми і поспішаємо привітати. Нехай не тільки рік тобі приносить щастя і радість, але і кожен наступний день. В це свято ми не приховуємо накопичених почуттів і сміливо висловлюємо тобі всю нашу любов і повагу.

Сторінки: 1 2