Привітання з Днем народження Георгія (Жорі)

Гоша, стільки не живуть!.. Я маю на увазі: стільки не живуть в постійній радості, щастя, достатку… Чоловік, який зміг це, заслуговує тільки одного — привітань!

Дорогий мій чоловік, ти — самий дорогоцінний чоловік в світі, і кожен день я радію тому, що ти у мене є. Вітаю тебе з Днем Народження, і бажаю завжди бути «номером один» у всьому, за що ти будеш братися. Зі святом тебе, любий Гоша!

Ми ставимося до тобі як брату, дорогий Георгій. Нехай у твоїй величезною долю знайдеться багато місця для хороших подій, щастя і веселощі будуть постійно супроводжувати тебе, а всі великі труднощі нехай перетворяться в маленькі хвилинки, з якими ти справляєшся без особливої праці. З днем народження!

З днем народження, милий друг Гоша! Всього самого найкращого! Здоров’я, щастя, море посмішок і любові розміром з океан! А головне завжди залишатися красивим, розумним і привабливим!

Якщо є в світі людина, яка заслуговує багато прекрасних, добрих, ніжних і теплих слів – це ти мій дорогий, Георгій. Я бажаю в святковий день ангела гарних вражень, чудових друзів, вірних товаришів по службі і величезного щастя. Будь багатий у всіх сенсах цього слова. З днем народження!

У прекрасний день, коли яскраво світить сонечко і повітря наповнює спів птахів, я хочу побажати тобі, милий Георгій, усіх земних благ. Унікальні мрії нехай збудуться, серце наповнить теплота і любов, здоров’я і удача стануть вірними супутниками на довгому життєвому шляху. З днем народження, милий друже!

Вельмишановний Георгію! Про Вас хочеться говорити добрими і простими словами. Ми всі Вас дуже любимо. Живіть довго, щасливо, спокійно, розумно, поза віку. Запрошуйте нас частіше в гості і завораживайте своїм внутрішнім багатством многії літа!