Привітання з Днем народження Володимира

Володимир — «володіє світом», тобто лідер. Бажаю тобі залишатися лідером у всьому. Бажаю бути завжди в русі, йти до поставленої цілі і домагатися здійснення мрії. Бажаю досягти висот кар’єрних сходів, великий зарплати і розуміє начальства, здоров’я, вірної дружини і надійних друзів. З іменинами тебе!

Дорогий іменинник! Радимо напружити сьогодні свою пам’ять, щоб запам’ятати всі-всі приємні слова, якими б банальними і незначними вони тобі не здавалися! Складай їх один до одного, суммируй і ні одне, гляди, не загуби! Адже потім, коли свято буде закінчено, і суворі будні вступлять знову в свої права, ти зможеш діставати їх по одному і насолоджуватися просякнуті любов’ю побажаннями! А від нас, Володимире, отримуй саме тепле і дружнє послання – ми щасливі бути твоїми друзями, і немає в світі обставин, здатних перешкодити нашій дружбі!

В твій День Народження, Володимир, бажаю тобі стати справжнім володарем всього світу, ну або ж невеликий його частини, яка тобі сподобається найбільше. З святом і нехай всі твої мрії збудуться так, як ти сам того бажаєш і ніяк інакше.

Сторінки: 1 2 3