Привітання з Днем народження Володимира

Володимир — «володіє світом», тобто лідер. Бажаю тобі залишатися лідером у всьому. Бажаю бути завжди в русі, йти до поставленої цілі і домагатися здійснення мрії. Бажаю досягти висот кар’єрних сходів, великий зарплати і розуміє начальства, здоров’я, вірної дружини і надійних друзів. З іменинами тебе!

Дорогий іменинник! Радимо напружити сьогодні свою пам’ять, щоб запам’ятати всі-всі приємні слова, якими б банальними і незначними вони тобі не здавалися! Складай їх один до одного, суммируй і ні одне, гляди, не загуби! Адже потім, коли свято буде закінчено, і суворі будні вступлять знову в свої права, ти зможеш діставати їх по одному і насолоджуватися просякнуті любов’ю побажаннями! А від нас, Володимире, отримуй саме тепле і дружнє послання – ми щасливі бути твоїми друзями, і немає в світі обставин, здатних перешкодити нашій дружбі!

В твій День Народження, Володимир, бажаю тобі стати справжнім володарем всього світу, ну або ж невеликий його частини, яка тобі сподобається найбільше. З святом і нехай всі твої мрії збудуться так, як ти сам того бажаєш і ніяк інакше.

Мужній і терплячий Володимир і готовий приймати сьогодні – в День Народження, близьких і рідних за святковим столом. Незмінно залишайся помічником в сім’ї, ерудитом на роботі, веселуном і душею компанії серед своїх друзів. Нехай корабель, на якому ти рухаєшся в цьому непростому океані під назвою Життя, завжди буде надійним, а його вітрила — наповнені вітрами успіху.

Дорогий Володимире! Ми від усього серця хочемо привітати вас з днем народження! Бажаємо різкого і стрімкого злету в кар’єрі, і спокійним, розміреним особистому житті! Нехай ваше здоров’я, ніколи не стане перешкодою для досягнення поставлених цілей!

Шановний Володимир! Ми зібралися тут по славному приводу — щоб привітати Вас з Днем народження. Нам приємно потрапити в список запрошених і бути у колі Ваших близьких і рідних. Хочемо зазначити, що з Вами однаково приємно і працювати і відпочивати. Це й не дивно, адже Ви відповідальний працівник, чуйний колега, прекрасний друг, ніжний чоловік і турботливий батько. Бажаємо Вам подальшого процвітання та визнання у всіх сферах життя.

От, Володимире, ти і попався. Тепер не втечеш від подарунків і побажань – у тебе сьогодні День народження! Тепер ми будемо набридати тобі цілий вечір своїми жартами, тостами, танцями і загальним веселощами! Що ти так досить посміхаєшся, що в очах горять пустотливі іскри? Тільки не кажи, що чекав цього дня цілий рік!