Привітання з Днем народження Єви

Єва, в день твого народження хочу побажати, щоб твоє гарне й виразне ім’я приносило тобі удачу. Як твоя покровителька, свята Єва, стала праматір’ю всього людства, так і тобі бажаю скоріше стати чиєюсь матір’ю)) З іменинами, рідна!

Мила Єва, вітаю тебе з днем народження. Бажаю успіхів на роботі і особистого щастя. Хай твій дім буде повна чаша, твоя сім’я міцною і дружньою, а твої друзі хай будуть поруч і в веселощі і у важку хвилину. З любов’ю, друг.

Будь щасливою Єва, завжди неповторною, бажаємо бути коханою і любити! Нехай на твоїй дорозі завжди розпускаються найкрасивіші квіти, а там, куди б ти не приходила, завжди буде свято!

Дорога Єва! В день народження хочу побажати тобі, щоб твоя свята охороняла тебе від усіх нещасть. Бажаю тобі провести цей особливий день в душевній гармонії і відчуття причетності до чогось святого.

У цей дивовижний день побажаю тобі, Єво, щоб посмішка завжди осявала твоє обличчя, і в моменти радості, і в моменти смутку. Коли жінка посміхається, у неї все гаразд, удача повертається не просто в житті, але і в любові. Усмішка – це жіночий помічник і зброю. Нехай же цілий рік буде одним великим святом життя, а в тебе, Єва, буде посмішка на обличчі!

Бажаю тобі, Євочка, бути завжди красивою, любити і бути коханою, комусь залікувати рани, когось до життя повернути, бути для когось неповторною, веселою, ніжною, славної, милою! І щоб у тебе на все вистачило сили!

Від душі тобі, Євочка, — удачі, світлих років, теплоти, благополуччя, достатку! Дні твої сповнені нехай будять красою, щастям, любов’ю, чудовими квітками! У житті самого прекрасного бажаю!