Привітання з Днем народження Валерію

Дорогий наш Валерій! У давньоримське походження імені закладені зерна здоров’я, сили і благородства. Ти зміг кожне з них не тільки проростити, але й виплекати справжній сад богатирської сили, міцного здоров’я і вражаючого життєлюбства! Залишається побажати тобі зібрати гарний урожай любові, дружби, щирості оточуючих!

Сьогодні у мого Валерія день іменин. Нехай цей день подарує йому безліч самих різноманітних приємних сюрпризів. Нехай його життя складається лише з несподіваних, але радісних подій. Нехай в його вікно світить яскраве сонце, а улюблена жінка завжди буде поруч.

Валерка! У твій день народження я хочу, щоб ти був радісним і задоволеним. Нехай твоя печаль і розвіється за вітром, як дим від теплого вечірнього багаття. Хочу, щоб твоє життя було наповнене глибоким змістом. Щоб навіть у глибокій старості ти не втомлювався повторювати, що роки прожито не дарма. Всього тобі найкращого!

Валерій, з іменинами! Бажаю завжди зберігати бадьорість духу і твердість характеру чоловіка-воїна, при цьому зберігаючи життєрадісний настрій, любов до людей і благородний характер. Успіхів тобі і благополуччя!

Сторінки: 1 2