Привітання з Днем народження Валерію

Дорогий наш Валерій! У давньоримське походження імені закладені зерна здоров’я, сили і благородства. Ти зміг кожне з них не тільки проростити, але й виплекати справжній сад богатирської сили, міцного здоров’я і вражаючого життєлюбства! Залишається побажати тобі зібрати гарний урожай любові, дружби, щирості оточуючих!

Сьогодні у мого Валерія день іменин. Нехай цей день подарує йому безліч самих різноманітних приємних сюрпризів. Нехай його життя складається лише з несподіваних, але радісних подій. Нехай в його вікно світить яскраве сонце, а улюблена жінка завжди буде поруч.

Валерка! У твій день народження я хочу, щоб ти був радісним і задоволеним. Нехай твоя печаль і розвіється за вітром, як дим від теплого вечірнього багаття. Хочу, щоб твоє життя було наповнене глибоким змістом. Щоб навіть у глибокій старості ти не втомлювався повторювати, що роки прожито не дарма. Всього тобі найкращого!

Валерій, з іменинами! Бажаю завжди зберігати бадьорість духу і твердість характеру чоловіка-воїна, при цьому зберігаючи життєрадісний настрій, любов до людей і благородний характер. Успіхів тобі і благополуччя!

Валерочка! Ти завжди заряжаешь всіх навколо своєю безмежною бадьорістю і гарним настроєм! Ти прям запальничка! Спасибі, що всіх зігріваєш своїм безмежним теплом і оптимізмом! У твій день народження я бажаю тобі завжди по життю йти оптимістично! І все у тебе вийде!

Валерка, хороший мій! Я хочу привітати тебе з днем твого народження і побажати всього найкращого. Хай твоя доля буде прихильною до тебе. Нехай в твоїх очах ніколи не відіб’ється прикрість від нездійснених надій. Нехай твоя реальність буде навіть краще, ніж твої мрії. Будь щасливий!

Дорогий Валерій! Нехай з-за твоєї неможливою активності і безмірного альтруїзму тобі ніколи не доведеться споживати валер’янку! Щастя тобі, іменинник!