Привітання з Днем народження Лева

Дорогий мій Льова! Нехай твій життєвий шлях буде рівним, нехай тобі завжди щастить! Вітаю!

Хоч і шкода, що День народження тільки раз в році, я хочу запевнити вас, що сьогодні ми зможемо порадувати вас привітаннями, побажаннями і обов’язково – оригінальними подарунками на рік вперед! Я хочу побажати вам, Лев, провести наступний рік, ніби в казці! Нехай на вашому шляху вам зустрінуться нові друзі, дивовижні пригоди, приємні сюрпризи, довгоочікувані перемоги, щира любов і велике щастя!

У славний день твого народження, ми вітаємо тебе, дорогий наш Лев, і хочемо побажати тобі, насамперед сміливості і відваги у всіх життєвих ситуаціях, рішучості, стійкості і твердості в рішеннях! Нехай життя надасть тобі як можна більше шансів, якими ти зумієш розумно скористатися!

Дорогий Льовушка, щиро вітаємо тебе з днем народження! Нехай твій Ангел-Охоронець завжди буде поруч і оберігає тебе на твоєму життєвому шляху, хай душа твоя завжди буде сповнене радості і світлих почуттів! Ми тебе дуже сильно любимо і бажаємо, щоб ти завжди залишався таким же чудовим людиною!

З днем народження, Лев! Нехай цей день надовго залишиться у твоїй душі! Мудрості, любові, терпіння і взаєморозуміння!

З днем народження вітаємо Вас, Лев! Хочемо побажати бадьорості, міцного духу і довголіття! Нехай дороговказна зірка Вашому житті світить так яскраво, що Ви без праці завжди знайдете її, і ніколи не звернете з вірного життєвого шляху! Зі святом!

Лев, дорогий! З днем народження тебе! Бажаю левового здоров’я, такої ж любові та багатства! Зі святом!