Привітання з Днем народження Світлану (Світлі)

Кошенятко! Я хочу побажати тобі високого безхмарного неба над головою. Щоб воно було таким прозорим, яким було тоді, коли ми з тобою відпочивали на морі. Щоб завжди світило сонце, а поруч стояв парасольку, під який можна було б сховатися, коли захочеш. Щоб море було теплим і спокійним. Щоб кричали чайки, щоб рибалки продавали камбалу. Щоб по сусідству не було сварливих старух з Таганрога, які лізуть своїми носами туди, куди не треба. Світла! Я бажаю тобі в День народження тільки хорошого. Хай хороше буде з тобою не тільки в цей день, але і кожен день твого життя.

Светик, ти дуже щира людина! За всі роки дружби, починаючи з «садіковського» періоду і закінчуючи сьогоднішнім днем, я не почула від тебе ні слова неправди або перебільшення. Ти завжди об’єктивна, справедлива і рішуча, але в той же час вмієш промовчати, коли ситуація того вимагає. Я з великим почуттям любові вітаю тебе з святом і дякую долі за те, що вона звела нас у свій час лобами!

Світла! Не втомлююся дивуватися твоїй красі і чарівності! Ти можеш бути і розважливою, і безтурботною! Можеш бути і суворою, і веселою! В твоїх умілих руках справу завжди йде на лад, і будь-яка задача тобі по плечу! В день твого народження бажаю тобі залишатися такою ж, як раніше! Нехай твої достоїнства тільки примножуються!

Сторінки: 1 2