Привітання з Днем народження Світлану (Світлі)

Кошенятко! Я хочу побажати тобі високого безхмарного неба над головою. Щоб воно було таким прозорим, яким було тоді, коли ми з тобою відпочивали на морі. Щоб завжди світило сонце, а поруч стояв парасольку, під який можна було б сховатися, коли захочеш. Щоб море було теплим і спокійним. Щоб кричали чайки, щоб рибалки продавали камбалу. Щоб по сусідству не було сварливих старух з Таганрога, які лізуть своїми носами туди, куди не треба. Світла! Я бажаю тобі в День народження тільки хорошого. Хай хороше буде з тобою не тільки в цей день, але і кожен день твого життя.

Светик, ти дуже щира людина! За всі роки дружби, починаючи з «садіковського» періоду і закінчуючи сьогоднішнім днем, я не почула від тебе ні слова неправди або перебільшення. Ти завжди об’єктивна, справедлива і рішуча, але в той же час вмієш промовчати, коли ситуація того вимагає. Я з великим почуттям любові вітаю тебе з святом і дякую долі за те, що вона звела нас у свій час лобами!

Світла! Не втомлююся дивуватися твоїй красі і чарівності! Ти можеш бути і розважливою, і безтурботною! Можеш бути і суворою, і веселою! В твоїх умілих руках справу завжди йде на лад, і будь-яка задача тобі по плечу! В день твого народження бажаю тобі залишатися такою ж, як раніше! Нехай твої достоїнства тільки примножуються!

Дорогоцінна моя Світлано! В день твого народження дозволь побажати тобі бути мудрою, коли це необхідно, і безтурботним, коли це можливо! Щоб неприємності, без яких життя неможливе, завжди були маленькими, а щасливі моменти, без яких немислимо жити, траплялися б як можна частіше і тривали якомога довше!

Сьогодні можна на день повернутися в дитинство, адже сьогодні, подруга, у тебе День народження. Вітаю, Світланко! Нехай тобі підкоряються будь-які гори, будь-яка твоя мрія знаходить здійснення, і море щастя наповнить душу. Зі святом!

Вітаю прекрасну дівчину Світлану з днем народження! Бажаю тобі відчути себе справжньою жінкою, а для цього необхідно зовсім небагато: люблячий і сильний чоловік поруч, краса і пару нових суконь. Хай же ти завжди відчуваєш себе бажаною, коханою, самої особливою.

Сьогодні я хочу привітати тебе не тільки з днем народження, але і з днем виконання твоєї самої заповітної мрії! А побажати я тобі хочу не просто щастя, а величезного, всеосяжного і невичерпного щасливого свята, який буде тривати все твоє життя. Для тебе, Світлана, з цього моменту відкриваються всі дороги і шляхи, і дай Бог тобі вибрати правильний напрямок! Ти дуже сильна дівчина і я бажаю тобі лише того, щоб перешкоди, що виникають на шляху, ти змогла переступити, навіть не спіткнувшись. Нехай твоє життя буде рівною і гладкою, як кажуть, без сучка і без задирки!