Привітання з Днем народження Євгена (Дружині)

Вельмишановний Євгене! Про Вас хочеться говорити добрими і простими словами. Ми всі Вас дуже любимо. Живіть довго, щасливо, спокійно, розумно, поза віку. Запрошуйте нас частіше в гості і завораживайте своїм внутрішнім багатством многії літа!

Найважливішого свята просто неможливо уявити, адже День Народження постукало в двері до нашого улюбленого Жені! В цей день ми прийшли до тебе з привітаннями і хочемо побажати, щоб твоє життя обов’язково заповнювалася творчими ідеями та думками, щоб новий день приносив позитив, оптимізм і веселощі. Не зупиняйся ні перед якими перешкодами і цілеспрямовано слідуй своїм мріям.

Женька, бажаю тобі дожити до ста років, нехай мотор в твоїх грудях працює без перебоїв і без ремонтів, нехай життя твоє буде широкою і рівною трасою без вибоїн і вибоїн. Бажаю також, щоб не заносило тебе на крутих поворотах, щоб ти завжди міцно тримав кермо свого життя в твердих руках. Вдалою і щасливої тобі дороги!

Хочеш, я подарую тобі подарунок? Ні, не новий спінінг і не гель для гоління. Я подарую тобі ту єдину і неповторну жінку, про яку ти мріяв все свідоме життя! Я подарую тобі себе! І якщо ти, Євгене, думав, що мені невідомо про твої почуття до мене, то помилявся. Я бачила і бачу пристрасть в твоїх бездонних очах, і мені хочеться, щоб, дивлячись на мене, ти побачив і відчув відображення своєї пристрасті. Я покажу тобі це. З Днем Народження, мій коханий!

Дорогий Євгене! Сьогодні від усього серця хочу привітати тебе з днем твого народження! Нехай у цей день вибухають салюти, б’ються на щастя келихи, і веселяться люди! Будь щасливим, здоровим, веселим, і ніколи не засмучуйся! Зі святом!

У день Народження, дозволь тебе привітати. Дорогий Євгеній, твоє ім’я означає «благородний». Так нехай же всі твої думки і вчинки, починання і бажання будуть чесними і значущими. Нехай кожен твій день буде наповнений щастям і радістю, а твоє благородство не знає кордонів. Нехай життя буде насиченим і повноцінним. З днем Народження, дорогий!

Євген, в цей сонячний і прекрасний день я хочу подарувати тобі від душі найщиріші слова. Здоров’я міцного, щастя без меж, легкості і успіху у всіх справах, безмірної і взаємної любові, доброти, дитячого сміху і турботи від близьких людей. Нехай твоє життя нагадує казку, головним героєм якої буде благородний і світлий принц. З днем Народження!

Женя, будь завжди добрим і оптимістичною людиною, адже це головні аспекти для створення щасливого життя. Отримуй задоволення від кожних прожитих доби. Цей день народження і взагалі всі наступні дні проводь безмежно весело і життєрадісно!