Привітання з Днем народження Андрію

Навряд чи можна знайти ще такого ж любителі екстріму і подорожей, як ти, Андрій. Дай тобі волю, і ти ні дня не просидиш на місці, змінюючи міста, країни і континенти. Пішки, на машині, вплав, літаком або мотоциклом – тобі все одно як борознити простори землі, головне, не сидіти на одному місці. Цікаво, у якій з країн застане тебе наше привітання? У будь-якому випадку, ми щиро бажаємо тобі здоров’я та невичерпних фінансів, щоб ти зміг об’їздити весь світ!

Андрюха, ти — справжній друг! І це обговоренню не підлягає! Вітаємо тебе з днем народження і хочемо сказати лише одне: нехай всі мрії стануть реальністю, тоді в твоєму домі буде радість, на роботі успіх, життя удача, а в очах щастя!

Нарешті настав цей довгоочікуваний момент, коли можу сказати тобі, Андрію, все, що думаю! І, я впевнений, такі слова, як не можна краще підійдуть до твого Дня народження! Бачу, що ти вже задумався: «у чому ж справа?», а гості напружилися: «що б це значило?»…. Що ж, перед усіма сьогодні щиро заявляю: Андрій, живи один, так довго і щасливо, як живуть в народі казки і легенди, як торжествують любов і доброта, як пори року змінюються з постійністю, а зірки сяють нам з небосхилу! Нехай життя радує тебе і бадьорить як це, просочене променями сонця, вино! За тебе, любий! Будь здоровий і щасливий!

З днем народження, Андрій! Хочеш бути щасливим – помічай в природі красу, а в людях доброту.

Ніколи не знаєш, кого зустрінеш на життєвому шляху. Чи принесе ця людина смуток чи обдарує радістю і душевним теплом. Тому я безмежно щасливий, що саме тебе мені пощастило дізнатися. Адже такого чудового друга дуже важко відшукати в нашому світі! І я від усієї душі вітаю тебе з днем народження! Будь щасливий, Андрюха!

Великий, потужний духом Андрій! З днем народження Вас, вельмишановний трудівник! Успіхів? Ви їх добилися своєю працею. Кохання? Ви і так в центрі уваги. Теплого дому? Але крім свого у Вас багато будинків, де Вам завжди раді. Щастя побажати? Ви його викували самі. Тоді нехай всі Ваші заздрісники перетворяться в люблячих Вас людей — і Ви станете найщасливішою людиною на світі! Бажаємо Вам жити в світлому і радісному світі!

Андрій, сьогодні, в День народження, ти став старше, а значить мудрішими. Бажаю кожен наступний рік, немов добре вино, набирати більше сил і бадьорості.

Славний ти наш, з днем народження, Андрій! Мужики, як ти — затребувані, заслуговують уваги дам, в пошані друзів і суспільства. Так тримати, успіхів!

Щиро і від усієї душі ми вітаємо тебе, Андрію, з Днем твого Народження!

Андрій, у перекладі з давньогрецької – мужній! І скільки я тебе знаю, ти завжди був таким! Але це не єдине твоє гідність, всі їх і не злічити! Сьогодні я хочу привітати тебе з днем народження і побажати, щоб ти завжди був таким… неповторним і особливим!