Привітання з Днем народження Андрію

Навряд чи можна знайти ще такого ж любителі екстріму і подорожей, як ти, Андрій. Дай тобі волю, і ти ні дня не просидиш на місці, змінюючи міста, країни і континенти. Пішки, на машині, вплав, літаком або мотоциклом – тобі все одно як борознити простори землі, головне, не сидіти на одному місці. Цікаво, у якій з країн застане тебе наше привітання? У будь-якому випадку, ми щиро бажаємо тобі здоров’я та невичерпних фінансів, щоб ти зміг об’їздити весь світ!

Андрюха, ти — справжній друг! І це обговоренню не підлягає! Вітаємо тебе з днем народження і хочемо сказати лише одне: нехай всі мрії стануть реальністю, тоді в твоєму домі буде радість, на роботі успіх, життя удача, а в очах щастя!

Нарешті настав цей довгоочікуваний момент, коли можу сказати тобі, Андрію, все, що думаю! І, я впевнений, такі слова, як не можна краще підійдуть до твого Дня народження! Бачу, що ти вже задумався: «у чому ж справа?», а гості напружилися: «що б це значило?»…. Що ж, перед усіма сьогодні щиро заявляю: Андрій, живи один, так довго і щасливо, як живуть в народі казки і легенди, як торжествують любов і доброта, як пори року змінюються з постійністю, а зірки сяють нам з небосхилу! Нехай життя радує тебе і бадьорить як це, просочене променями сонця, вино! За тебе, любий! Будь здоровий і щасливий!

Сторінки: 1 2 3