Привітання з Днем народження Роману (Роману)

Дорогий Роман! Твоя влюбливість безмежна, так само як безмежно те божевілля, яке супроводжує твоєї влюбливості. У день народження бажаю тобі завести черговий роман, який стане кращим романом у твоїй прекрасній життя — роман зі своєю удачею!

Роман! Вітаємо з днем народження! Бажаємо багато років процвітати в любові і благополуччя. Хай у твоєму домі завжди буде достаток і любов, а гроші не закінчуються і ллються рікою, наповнюючи океан благополуччя твоєму житті. Бажаємо, щоб твоя улюблена жінка завжди радувала тебе і підтримувала. Будь щасливий!

У цей день, Роман, ми хочемо побажати тобі багато щастя і любові. Щоб життя твоя проходила в любові і благополуччя, щоб гроші не кінчались, а здоров’я не підводило. Нехай улюблена буде завжди поруч, а будинок повна чаша. Бажаємо багато хороших друзів, які підтримають у важку хвилину, а в гарну, підтримають.

Дорогий, рідний, милий Рома! Я в день твого народження хочу сказати, який ти прекрасний і добрий чоловічок! Твій радісний сміх, здатний наповнити радістю весь дім! Будь завжди таким життєрадісним, безпосереднім і щирим!

Сторінки: 1 2