Привітання з Днем народження Іллі

Знатних застіль, відчайдушних пригод, веселих свят і буднів – та побільше, побільше! Всього цього я бажаю тобі, Ілля, в твій День народження. А ще – завжди усміхненого настрою, великого везіння, чудових ідей і сил для їх реалізації!

Ти народжений для подвигу богатирського. Пам’ятай про це, коли захочеться полежати на печі. Пам’ятай про це, коли хочеться пригубити чарку гіркої. Бийся з Гориничем чесно, бийся з Солов’єм-Розбійником і будь щасливий і здоровий!

Ми вітаємо вас, Ілля, з Днем народження і від душі бажаємо не знати в житті крутих поворотів, нехай краще попереду, до самого горизонту в’ється світла дорога, усіяна приємними сюрпризами, щастям і благополуччям! І, безумовно, нехай у житті завжди буде місце любові, з допомогою якої можна, як відомо, змінити цілий світ!

Сьогодні ми вітаємо з Днем народження доброго і розумного, талановитого і чуйного, уважного і щирого, рішучого і веселу людину, суспільство якого для нас цінне завжди, але сьогодні – особливо! Ми бажаємо вам, Ілля, довгих років щасливого, заможного життя, нехай кожна мить буде повна доброго сенсу, приносить вам радість і посмішку!

Сторінки: 1 2 3