Привітання з Днем народження Іллі

Знатних застіль, відчайдушних пригод, веселих свят і буднів – та побільше, побільше! Всього цього я бажаю тобі, Ілля, в твій День народження. А ще – завжди усміхненого настрою, великого везіння, чудових ідей і сил для їх реалізації!

Ти народжений для подвигу богатирського. Пам’ятай про це, коли захочеться полежати на печі. Пам’ятай про це, коли хочеться пригубити чарку гіркої. Бийся з Гориничем чесно, бийся з Солов’єм-Розбійником і будь щасливий і здоровий!

Ми вітаємо вас, Ілля, з Днем народження і від душі бажаємо не знати в житті крутих поворотів, нехай краще попереду, до самого горизонту в’ється світла дорога, усіяна приємними сюрпризами, щастям і благополуччям! І, безумовно, нехай у житті завжди буде місце любові, з допомогою якої можна, як відомо, змінити цілий світ!

Сьогодні ми вітаємо з Днем народження доброго і розумного, талановитого і чуйного, уважного і щирого, рішучого і веселу людину, суспільство якого для нас цінне завжди, але сьогодні – особливо! Ми бажаємо вам, Ілля, довгих років щасливого, заможного життя, нехай кожна мить буде повна доброго сенсу, приносить вам радість і посмішку!

З Днем народження, Ілля! Сьогодні нам випала честь привітати, піднести подарунки та теплі побажання нашому доброму знайомому – красивого, сильного чоловіка, справжнього богатиря і мудреця! Ми бажаємо вам жити довго і щасливо, а крім того, завжди мати вдосталь сил для виконання заповітних бажань!

У свій День народження ви по праву насолоджуєтеся урочистими миттєвостями, які на вас в дивовижному достатку сиплються привітання; так дозвольте нам зробити ваше свято ще світліше, побажавши вам самого великого щастя, самої чарівної любові і самого міцного здоров’я! Нехай ваше життя, Ілля, несеться вперед стрімким потоком, обдаровуючи вас найкращими днями, годинами і хвилинами!

Илюшенька! Ти носиш ім’я героя російських билин і сказань, сміливістю, рішучістю і молодечої заповзятістю якого захоплювався і старий, і малий. І я щиро бажаю в твій День народження, щоб ти був живим втіленням цієї легенди. Будь прикладом, опорою і захистом для всіх, хто знаходиться поруч з тобою.

Сьогодні я вітаю Вас, Ілля, з Днем народження щиро, від усього серця, і бажаю вам життя солодким, як мед, безтурботним, як недільний ранок, дивовижною і прекрасною, як далекі зірки, словом, такий – про яку можна мріяти лише в казках! Вам неодмінно потрібно в житті справжнє щастя, а все інше додасться само собою — і дуже скоро!