Привітання з Днем народження Григорія

Ти сильний і прекрасний, як Аполлон, твоє мужнє серце готове завжди рвонути в бій. І ми знаємо, що ти прекрасно справляєшся з цієї мужньої роллю, навіть пишатися нею. Але пам’ятай, Гришка, що твоє любові серце ніколи не повинно скам’яніти!

Тонкі творчі натури теж можуть бути сильними і незалежними. Вони вміють заробляти гроші, підкорювати жіночі серця і при цьому постійно витати в високохудожніх хмарах. А ще вони прекрасні вірні друзі, з якими завжди весело і цікаво. Все це про тебе, Григорію! З днем Народження!

Дорогий Гришенька! Вітаю тебе з Днем народження! Від усієї душі бажаю, щоб кожен новий день твого життя був наповнений оптимізмом, цікавими творчими ідеями і радісними зустрічами з друзями і близькими тобі по духу людьми. Побажаю тобі міцного здоров’я, сімейного щастя, гарного настрою. Нехай ранковий світанок зустрічає тебе яскравими фарбами. Даруй посмішки людям, і вони з готовністю відповідатимуть тобі взаємністю! Зі святом тебе! Нехай приносить тобі доля тільки найяскравіші дні, які в корені змінять твоє життя! Так що щастя тобі як можна більше і везіння!

Сторінки: 1 2 3