Привітання з Днем народження Лоліті (Лоле)

Лоліта! Поспішаю привітати тебе з твоїм чудовим святом – з Днем Народження! Бажаю прекрасного самопочуття і завзятого настрою, ніжності і ласки, компліментів і уваги! Будь самої красивою і жіночною, самою улюбленою і бажаною! Величезного щастя тобі, Лолиточка!

Сьогодні ми святкуємо день народження Лоліти, милою і чарівної жінки, однією з тих, на плечах яких тримається наше життя. Немає ціни таким скромним і працьовитим жінкам. Тому віддамо їй належне і келихи осушимо за її здоров’я, за її добробут, за її працю і доброту!

Нехай все здійсниться, про що ти мрієш, Лоліта! Нехай кожен твій день починається з посмішки, і пам’ятай про те, що ти найкраща і найулюбленіша для своїх рідних, а значить – у тебе завжди і все буде чудово!

З Днем Народження, Лолиточка! Бажаю тобі спокійного і щасливого життя! Нехай у ній завжди буде місце добрим посмішкам і щирої любові, великим можливостям і грандіозним успіхам! Бажаю тобі досягти всього, що ти запланувала, і нехай ніякі труднощі не зможуть тобі в цьому перешкодити.

Ось і настав день, якого ти, Лоліта, чекала цілий рік – твій День Народження! Нехай він виправдає всі твої очікування, і здійснить усі мрії! Будь, Лолитка, веселою і радісною, купайся в усмішках та уваги рідних і близьких, насолоджуйся ейфорією свята, і будь дуже-дуже щаслива!

Лоліта! Нехай сьогодні, в день твого народження, весь світ належить тобі одному! Ніжне увага близьких людей і їх щирі посмішки, величезна удача і приємні подарунки долі – нехай все це буде твоїм! З Днем Народження!

Лолиточка! В одній пісні співається: «День народження — сумне свято:» Бажаю тобі, щоб це свято завжди для тебе залишався для тебе веселим! Особливо, коли ти побачиш, скільки друзів зібралися тебе привітати!