Привітання з Днем народження Інні

Інночка, сьогодні – Твій день! Нехай він стане днем виконання всіх твоїх заповітних бажань. Будь зігріте любов’ю рідних і друзів, посміхайся кожній миті. Нехай тебе не покидає удача, а улюблена робота дарує задоволення і радість. Бажаю життя, повної пригод і найбільш радісних подій!

Ми бажаємо, щоб личко Інни завжди світилося від радості буття, щоб на її ланитах проступав рум’янець задоволення від проживаемой життя. Щоб ті щасливі переживання, які вона відчуває в цей день залишилися в її оточенні назавжди, і щоб радували теплотою спогадів! Будь щаслива Інна, з днем народження тебе!

Інна, твій День народження – це привід для веселого свята! Нехай у твоєму житті буде менше крутих підйомів, а більше – легких злетів! Нехай попереду тебе чекають великі перспективи, а сила духу допоможе досягти бажаного. Бажаю яскравих днів, тепла від рідних сердець і позитивної енергії. А ще Кохання з великої літери!

Вітаю тебе, Інночка, і бажаю пам’ятати цей чудовий день, завтра стати щасливішими і йти по життю з посмішкою!

Інна в твій іменний календарний день бажаю тобі залишатися такою сліпуче прекрасну як білий єдиноріг, такою ж чарівною як казковий ельф, нехай у тебе буде стільки енергії і сил, скільки було в Іллі Муромця, Альоші Поповича та Добрині Нікітича разом узятих і вічної тобі молодості, як у Івана – царевича, що з’їла чарівне яблуко!

Інна дорога, з Днем народження Вас! Нехай в Вашому житті все налагодиться, все мрії утіляться в реальність, а негатив загубиться десь в далекому минулому. Будьте здорові і щасливі, і нехай завжди знаходиться привід зайвий раз посміхнутися!

Інтерес не буває порожнім. Він завжди пов’язаний з увагою. Бажаю тобі побільше зацікавленості з боку бажаних людей. Нехай закоханість несе тебе як на крилах. Нехай твій образ приваблює до себе найкрасивіших чоловіків. Нехай твоє чарівність викликає пекучий інтерес. Щебечи милою пташкою, світи яскравим сонечком, чуді маленькою дівчинкою! Будь сама собою і не входь в чужі межі. Цінуй своє оточення, не розкидайся друзями, не разменивайся по дрібницях. Благополуччя тобі, радості, чарівності! Прагни до більшого, йди від минулого, не заздри майбутньому. Здоров’я і благодаті земний! З Днем народження, Інна!