Привітання з Днем народження Аллі

Алла, ти сьогодні – іменинниця! Нехай День народження відкриє тобі двері в новий світ щастя, натхнення і любові. Хай радість буде безмежною, а в серці квітнуть квіти надії і добра. Хочу, щоб твої прекрасні очі завжди світилися радістю, а в душі панувала гармонія. Будь такою, як ти є зараз.

Аллочка, в твій особистий день хочеться побажати тобі всього потроху: нехай те, що у тебе відсутній, не представляє для тебе величезну необхідність, нехай те, що ти маєш, обов’язково приносить тільки щастя і радість, і, нарешті, все те, про що ти вже давно і таємно мрієш, неодмінно втілитися в життя.

Альчик, привіт 🙂 З іменинами тебе, дівчинко моя! Бажаю тобі щастя, багатства і любові! Як же мені хочеться скоріше тебе побачити і привітати особисто! Люблю тебе:)

Дорога Алла! Ми хочемо привітати тебе з днем народження від усього нашого колективу. Ось уже кілька років ти є нашою начальницею, але це не заважає нам бути хорошими друзями. Ми всі тебе дуже любимо. Залишайся завжди такою ж веселою і душевної. Ми тобі бажаємо багато творчих ідей, відмінного настрою і міцних нервів. Нехай у твоїй родині панують лише мир і спокій, а коханий чоловік обожнює і носить на руках.

Сторінки: 1 2 3