Привітання з Днем народження Аллі

Алла, ти сьогодні – іменинниця! Нехай День народження відкриє тобі двері в новий світ щастя, натхнення і любові. Хай радість буде безмежною, а в серці квітнуть квіти надії і добра. Хочу, щоб твої прекрасні очі завжди світилися радістю, а в душі панувала гармонія. Будь такою, як ти є зараз.

Аллочка, в твій особистий день хочеться побажати тобі всього потроху: нехай те, що у тебе відсутній, не представляє для тебе величезну необхідність, нехай те, що ти маєш, обов’язково приносить тільки щастя і радість, і, нарешті, все те, про що ти вже давно і таємно мрієш, неодмінно втілитися в життя.

Альчик, привіт 🙂 З іменинами тебе, дівчинко моя! Бажаю тобі щастя, багатства і любові! Як же мені хочеться скоріше тебе побачити і привітати особисто! Люблю тебе:)

Дорога Алла! Ми хочемо привітати тебе з днем народження від усього нашого колективу. Ось уже кілька років ти є нашою начальницею, але це не заважає нам бути хорошими друзями. Ми всі тебе дуже любимо. Залишайся завжди такою ж веселою і душевної. Ми тобі бажаємо багато творчих ідей, відмінного настрою і міцних нервів. Нехай у твоїй родині панують лише мир і спокій, а коханий чоловік обожнює і носить на руках.

Наша Алла граціозна і легка, немов метелик, що пурхає від квітки до квітки. Ніжна й тендітна, немов ледве розпустилася бутон тюльпана. Весела і життєрадісна, немов струмочок, що пробивається крізь землю. Але одночасно з цим вона – сильна і стійка, непрошибаемая ніякими вітрами і шквалами, впевнено йде вперед і не озирається слідом минулого! Вона – справжня жінка! І нам дуже приємно привітати таку жінку з Днем її Народження!

Ми, які зібралися за цим столом, не перший рік знаємо винуватицю торжества. Кожен рік ми вітаємо її з Днем народження і бажаємо всього найкращого, а вона традиційно частує нас качкою по-пекінськи. Правду кажуть, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Однак не тільки качкою по-пекінськи Аллочка полонила серце свого чоловіка, з яким вони виховали прекрасних дітей. Не всяка жінка випромінює стільки тепла й доброти. Будь щаслива, дорога Алла! Нехай чоловік завжди оберігає від негараздів, а діти приносять тільки радість. Ми готові ще сто років збиратися за цим столом, хвалити качку по-пекінськи і радіти твоєму сімейному щастю.

Алла, в твій день народження ми бажаємо тобі, що в твоїй душі завжди була теплота, а в серці любов. Нехай стороною обходять тебе темні смуги, і життя дарує тільки посмішки і гарний настрій. Залишайся завжди такою ж безтурботною і веселою, збережи свій оптимізм на довгі роки. Будь самою щасливою і коханою.