Привітання з Днем народження Олега

З ім’ям, Олег, ти придбав і гідні справжнього лицаря якості. Залишайся завжди справжнім чоловіком, благородним і відважним, розважливим і лагідним. Здоров’я, благополуччя та добробуту в родині, успіхів на роботі. З Днем ангела!

Вітаю тебе, Олег, з Днем твого Народження. Роки тому світу був зроблений подарунок у вигляді тебе, і це було найдивніше, що просто могло статися. З святом тебе, нехай все твоє життя буде наповнене успіхами і приємними сюрпризами, а хвороби і неприємності стануть просто поганим сном.

Наш чарівний Олег! Вітаємо з днем народження. Ви полонили нас своїм оригінальним розумом, щедрістю в дружбі, розумінням всіх і вся. Ваші чаклунські чари вселяють нам благоговіння і шанування, пошана і любов. І ми чекаємо від Вас нових звершень і подвигів в любові, дружбі і творчості, що для Вас нероздільно!

Старий! Вітаю тебе з Днем народження! Нехай у цей день тебе будуть посміхатися найкрасивіші дівчата. Нехай в твоєму гаманці ніколи не будуть закінчуватися стодоларові купюри. Нехай твій смартфон завжди і скрізь буде добре ловити вай-фай. Нехай гноми і орки ніколи не наблизяться до твоєї вежі, а ти зумієш зібрати всі магічні кристали і дійти до вісімнадцятого рівня. Олежек! Це все, звичайно, фігня, але ж з цієї фігні і складається наше життя! Нехай твоя фігня завжди буде офигительной!

Сторінки: 1 2