Привітання з Днем народження Поліні

Дівчинка наша, не існує справи, в якому б ти не досягла максимального успіху. Не існує людини, будь то жінка або чоловік, дитина або доросла людина, який би не був зачарований красою твого тіла і душі. Не існує проблем, яких ти не в змозі вирішити. З боку здається, що все тобі дається легко і граючи. Але ми, твої близькі, знаємо, яких зусиль варто завжди і в усьому бути першою, тому сьогодні радимо розслабитися хоч ненадовго відчути задоволення не від боротьби, а від споглядання! З Днем Народження, Полінка!

З Днем народження тебе, Полечка! Нехай у твоєму серці живуть щастя і любов, на душі спокійно й легко, а в голові будуть тільки приємні і геніальні думки. Будь здорова, подруга, і радуй нас довгі роки!

В честь тебе сьогодні хочеться говорити вишуканими речами, обсипати тебе королівськими почестями, бажати всіх благ, що тільки є на землі, прекрасна наша Поліна! Нехай день сьогоднішній і всі за ним наступні будуть наповнені для тебе і тих, хто тобі доріг яскравими, радісними подіями, благополуччям і успішними справами! Безкрайого моря щастя бажаємо, тобі Поля, щоб плисти за нього завжди вистачало сил і бажання!

Сторінки: 1 2 3