Привітання з днем народження Марії (Маші)

Я сьогодні хочу підняти келих за саму прекрасну дівчину на світі! За тебе, Маріє! Я бажаю тобі, щоб у твоїх великих, бездонних очах завжди світилося щастя, щоб радісні миті наповнювали життя твоє, немов різнокольорові черепашки наповнюють морське дно. Я бажаю тобі, щоб твоя доля дарувала тобі тільки найкращі подарунки і сьогодні починається відлік твоєї самої щасливої життєвої смуги, а все погане залишається далеко позаду і більше нічим тебе не потурбує!

Маріє, ти – прекрасна! Нехай нев’януча краса, світлий розум, чарівна привабливість завжди прикрашають тебе. Щиро бажаю великого успіху у всіх починаннях, захоплюючих планів, цікавих зустрічей, нових відкриттів, захоплюючих пригод і тільки радісних подій у житті!

Мила моя, Маріє! Той дивний день, в який ти з’явилася на світ, змінив мою долю і дозволив пізнати справжнє щастя. А тепер я побажаю тобі знайти свою любов і пізнати радість життя. Я вітаю тебе з днем народження і бажаю, щоб свято в твоїй душі тривав вічно, а кожен новий день приносив тобі безліч радісних переживань.

Сторінки: 1 2 3