Привітання з Днем народження Уляні

Ульяночка! Залишайся завжди такою ж милою, ніжною, чарівною, і нехай День народження подарує тобі море позитивних емоцій. Бажаю, щоб внутрішні сили допомагали тобі долати будь-які життєві перепони, а натхнення направляло в правильне русло.

Улічка, бажаю в День народження найяскравішої зірки Любові, глибокої ріки Надії, найвищої гори Удачі і самої довгої дороги Життя. Нехай кожна мить твого існування в цьому світі буде наповнене нескінченним щастям, а доля дарує тобі лише приємні сюрпризи

Прошу, люба, не сумуй! В цей чудовий день я несу тобі безліч компліментів, радість і чарівний букет квітів. Бажаю тобі всього-всього прекрасного, щастя, багато хороших людей навколо. Здоров’я і добра! Процвітай, не болів! Хочу, щоб вся твоя життя була різнобарвною, і кожен наступний рік нагадував новий яскравий візерунок у калейдоскопі. Нехай кожен раз складається дивна картинка з маленьких шматочків і нехай тобі від цього стане тепліше! Нехай печаль назавжди забуде дорогу до твого серця! Будь щирою і чуйною, знаходь з кожним спільну мову, даруй людям радість і отримуй від цього гарний настрій! З Днем народження, Улянка!

Сторінки: 1 2