Привітання з Днем народження Ігорю

Світлого свята Дня народження ми зачекалися не менше твого, і простими, буденними словами не висловити все, що хотілося б сказати в цей чарівний день! Ми вітаємо тебе Ігор і бажаємо життя яскравою, як феєрверк, світлою, як сонечко вранці, свіжої, як бриз на Карибському морі і дивовижною, яка виконує всі заповітні і прості бажання!

Ігор, з Днем Народження! Ти завжди був воїном, і життя спокійна тебе ніколи не приваблювала. Тому з чистим серцем ми бажаємо тобі перешкод – звичайно ж, переборних, проблем – обов’язково вирішуються, суперників і конкурентів – достойних і цікавих! І хай наше побажання декого здивує, знаємо, що ти все зрозумієш і з задоволенням ступнеш назустріч того, що ми побажали!

Сьогодні твій день народження, Ігор! Ми завжди чекаємо цієї події: щоб розділити з тобою успіхи, яких ти досяг за рік; порадіти твоїм досягненням і придбань; просто, посидіти в цей день за іменинним столом, щоб ти, Ігорьок, ніколи не забував, що ми є в твоєму житті. Повір, нам зовсім не важко, приходити до тебе кожен рік на день народження. Більше того, ми робимо це з радістю. Тому, що по іншому до тебе ставитися не можемо! І сьогодні, і кожен рік ми зберемося на твій День народження знову, щоб сказати тобі, Ігор, одну просту, але дуже значущу фразу: «Будь щасливий!».

Сторінки: 1 2 3