Привітання з Днем народження Ігорю

Світлого свята Дня народження ми зачекалися не менше твого, і простими, буденними словами не висловити все, що хотілося б сказати в цей чарівний день! Ми вітаємо тебе Ігор і бажаємо життя яскравою, як феєрверк, світлою, як сонечко вранці, свіжої, як бриз на Карибському морі і дивовижною, яка виконує всі заповітні і прості бажання!

Ігор, з Днем Народження! Ти завжди був воїном, і життя спокійна тебе ніколи не приваблювала. Тому з чистим серцем ми бажаємо тобі перешкод – звичайно ж, переборних, проблем – обов’язково вирішуються, суперників і конкурентів – достойних і цікавих! І хай наше побажання декого здивує, знаємо, що ти все зрозумієш і з задоволенням ступнеш назустріч того, що ми побажали!

Сьогодні твій день народження, Ігор! Ми завжди чекаємо цієї події: щоб розділити з тобою успіхи, яких ти досяг за рік; порадіти твоїм досягненням і придбань; просто, посидіти в цей день за іменинним столом, щоб ти, Ігорьок, ніколи не забував, що ми є в твоєму житті. Повір, нам зовсім не важко, приходити до тебе кожен рік на день народження. Більше того, ми робимо це з радістю. Тому, що по іншому до тебе ставитися не можемо! І сьогодні, і кожен рік ми зберемося на твій День народження знову, щоб сказати тобі, Ігор, одну просту, але дуже значущу фразу: «Будь щасливий!».

Ігор, в День Народження найбільше хочеться побажати тобі змін! Нехай все, що є хорошого в житті, залишиться, але трохи зміниться. Улюблений велосипед нехай перетвориться в шикарну машину, а затишна однокімнатна квартира – величезний пентхаус. І звичайно ж, щоб ти не занудьгував в своїх нових апартаментах, ми бажаємо тобі в дружини красиву і розумну з жінок – ту, що зможе заповнити порожнечу, що панує в твоєму серці й домі!

Сьогодні я вітаю з Днем народження людини, не тільки знає ціну щастя, але і зумів його створити і зберегти для своїх близьких; ця людина – справжній добрий лицар з палким серцем і рідкісним за красою характером! Я бажаю Ігорю в День народження жити довго і дуже щасливо, а інше – прикладеться!

Серед інших свят у році ваш День народження, Ігор, – стоїть осібно. А як же інакше! Адже ви не просто хороша людина, але людина чудова, один на мільйон! Дозвольте сьогодні закружить вас у бурхливому вирі сердечних привітань і побажань, в кожне з яких ми вкладаємо найщиріші свої почуття! Живіть довго, щасливо, заможно і без клопоту! Знайте лише достаток, любов близьких і вірність друзів! Виконуйте мрії і зробити наш світ кращим, адже вам це цілком по силам!

Кажуть, що посмішка і веселий сміх продовжує життя на кілька років! І сьогодні, в твій день народження я бажаю, щоб твоя усмішка, ніколи не покидала твого обличчя, і кожен день, кожну хвилину лився щирий, завзятий сміх! Ігор! З днем народження!