Привітання з Днем народження Олени (Олені)

Щиро та від усього серця вітаємо Вас, Олено, з Днем Народження. Не кожен день народжуються такі особистості, яких хочеться наслідувати і до яких так тягнуться люди. Ви – один з небагатьох! Побажати хочеться дуже багато, але жодне слово не має такої сили, щоб передати весь океан добра, світла і тепла, який ми Вам бажаємо! Нехай всі надії і цілі обов’язково збуваються. Ви володієте достатньою силою і внутрішнім потенціалом, щоб будь-яка мрія перетворилася в довгоочікувану реальність.

Дорога моя Оленочка, сьогодні в тебе днем народження. Це особливе свято відрізняється одухотвореністю, божественною присутністю. Бажаю тобі перейнятися цим святом і відзначити його відповідно: сходити в церкву, помолитися своїй святій покровительці. Це дасть тобі гармонію і зарядить позитивними емоціями дуже надовго. Люблю тебе і бажаю всього найкращого,

Ти «обрана», про це говорить значення твого імені. Дорога Олена, вітаємо тебе від щирого серця з днем народження! Нехай же і доля у тебе буде чарівна і незвичайна. У тебе на землі є своя місія. Нехай ангели оберігають тебе на життєвих шляхах. Віри тобі, надії, незмінного щастя і удачі.

Сторінки: 1 2 3