Привітання з Днем народження Олени (Олені)

Щиро та від усього серця вітаємо Вас, Олено, з Днем Народження. Не кожен день народжуються такі особистості, яких хочеться наслідувати і до яких так тягнуться люди. Ви – один з небагатьох! Побажати хочеться дуже багато, але жодне слово не має такої сили, щоб передати весь океан добра, світла і тепла, який ми Вам бажаємо! Нехай всі надії і цілі обов’язково збуваються. Ви володієте достатньою силою і внутрішнім потенціалом, щоб будь-яка мрія перетворилася в довгоочікувану реальність.

Дорога моя Оленочка, сьогодні в тебе днем народження. Це особливе свято відрізняється одухотвореністю, божественною присутністю. Бажаю тобі перейнятися цим святом і відзначити його відповідно: сходити в церкву, помолитися своїй святій покровительці. Це дасть тобі гармонію і зарядить позитивними емоціями дуже надовго. Люблю тебе і бажаю всього найкращого,

Ти «обрана», про це говорить значення твого імені. Дорога Олена, вітаємо тебе від щирого серця з днем народження! Нехай же і доля у тебе буде чарівна і незвичайна. У тебе на землі є своя місія. Нехай ангели оберігають тебе на життєвих шляхах. Віри тобі, надії, незмінного щастя і удачі.

Дорога Олено! Сьогодні твій день народження. Вітаю тебе з цим духовним святом і бажаю завжди залишатися такою ж особливою, молодий душею і тілом, життєлюбної, який я тебе знаю. Ти самий чуйний, добрий і приємний у спілкуванні людина! З любов’ю

Немає в світі доверчивей і ранимей жінки, ніж ти, Олена. В цьому твоя слабкість, і одночасно в цьому твоя сила. Адже як би не було важко, боляче і нестерпно, ти продовжуєш йти вперед, все так само вірячи в чудеса і помічаючи в оточуючих тебе людях тільки хороше. В день твого народження хочеться щиро побажати тобі нелюдського щастя, в подяку за те, що ти ніби неземне створення увійшла в моє життя і зробила її світліше, яскравіше і осмысленней! З Днем Народження, Оленка!

Дорога Олено, вітаю тебе з днем народження. Мерилін Монро одного разу сказала, що якщо жінці дати пару гарних туфель, то вона підкорить світ. Я переконана, що тобі для підкорення світу не потрібні навіть туфлі: досить одного лише погляду прекрасних очей – і світ біля твоїх ніг.

Оленка, прекрасна Олена, сьогоднішній день ми можемо законно назвати твоїм, адже у віконце постукав твій День Народження! Нехай ні вибоїни, ні вибоїни на твоєму шляху не заважають тобі йти до своєї мети і мріям. Міцно і впевнено тримай кермо свого життя, щоб круті повороти не приносили тобі прикрощів і печалі. Новий день – це маленький шматочок з життя, тому проживай його гідно.