Привітання з Днем народження Івану (Вані)

Ванька! День народження сам по собі гарний, а вже якщо він випадає на круглу дату і виходить ювілей – то не гріх закотити бенкет на весь світ і дорого ювіляра носити на руках! З Днем народження, наше дороге, улюблене диво! Щастя тобі і благополуччя! Гарного настрою, ясної погоди і попутного вітру! Виконуй свої мрії, люби без оглядки і завжди посміхайся!

Всім відомо, яким вимогливим ти можеш бути. Причому до себе, Іване, ти завжди більш строгий, ніж до оточуючих. З одного боку, ця твоя риса характеру робить тобі честь, з іншого – як же важко живеться людям, які не можуть пробачити собі ні найменшої помилки. Навіть сьогодні, незважаючи на те, що іменинник ти і догоджати і балувати повинні тебе, продовжуєш все тримати під контролем, боячись упустити навіть дрібниця. Так, твої гості почувають себе чудово, але як почуваєшся ти? Ми тобі бажаємо прийняти допомогу близьких, розслабитися і насолодитися святом! З Днем Народження!

Іванко! Ти ще зовсім юний, але вже чоловік – поміркований і справедливий! Мені б дуже хотілося, щоб твоє життя склалося вдало, і ти став найщасливішою людиною на світі! З днем народження! Навчайся на відмінно, і не засмучуй батьків!

Сторінки: 1 2 3