Привітання з Днем народження Єгору

Дорогий Єгор, що ти досяг всього, про що інші можуть тільки мріяти! У тебе прекрасна дружина, люблячі діти, прекрасна робота, на якій тебе поважають і підлеглі, і начальство. Ти побудував своє життя, як хотів, і ми бажаємо тобі, щоб успіх і надалі супроводжував всім твоїм починанням!

Як добре, що в житті кожного з нас є такий чудовий і світле свято. Сьогодні, милий Єгор, ти відзначаєш день Народження. Так нехай твій ангел-охоронець буде завжди поруч, оберігає і приносить тобі на своїх білосніжних крилах тільки любов і щастя. Нехай твої очі ніколи не наповнюються сльозами, а руки не втомлюються від повсякденних турбот. Стань самим успішним і нехай твій святий тобі в цьому допоможе.

Сьогодні я вітаю тебе Єгор і бажаю тобі завжди залишатися позитивним і радісною людиною. Нехай кожен день приносить тобі радість, як і кожна людина в цьому світі. Бажаю тобі завжди зустрічати тільки взаємність і розуміння з боку інших. З Днем Народження!

У цей світлий і чудове свято, день твого Народження, хочу побажати тобі: незліченного багатства і міцного здоров’я, безмежного щастя і любові, удачі та радості, вірних друзів і красуню-дружину, велику сім’ю і хорошу роботу. Щоб мрії скоріше втілювалися в життя, а все, що ти задумаешь, збувалося легко і відразу. Зі святом, дорогий Єгор!

Сторінки: 1 2