Привітання з Днем народження Едуарду (Едіку)

Залишайся завжди таким сильним, таким мужнім і відкритим. Бажаю виконати мрії, адже не даремно цей рік прожив ти. Бажаю тобі, Едік, щастя, любові. Бажаю здоров’я, кар’єри. Залишайся завжди таким сміливим!

В один із самих приголомшливих днів у році вітаю знайомого з днем народження! Нехай будуть незабутні враження та запаморочливі події в цей день, щоб довго пам’ятав його весь рік! Бажаю незвичайних вражень. Найбільш незабутніх відчуттів тобі, Едік!

Я хочу привітати тебе, мій Едуард, з днем твого народження. Нехай квіти, подаровані тобі, будуть завжди розпускати пелюстки в твоїх руках. Нехай твій дім ніколи не знає ні смутку, ні проблем і турбот, ні сліз. Нехай в ньому назавжди поселиться радість. Я бажаю тобі тільки одного: міцного здоров’я. Решта, думаю, додасться.

З іменинами, мій славний Едуард! Бажаю тобі ніколи не сумувати і не плакати. Завжди бути коханим і люблячим. Нехай твоє життя буде сповнене самими незабутніми подіями, яскравими фарбами і соковитими враженнями. Найбільш приголомшливих тобі пригод.

Сторінки: 1 2