Привітання з Днем народження Максиму (Максу)

Відважний, сильний і впевнений чоловік сьогодні готовий зустрічати гостей, адже у нашого Максима чудове свято — День Народження. Нехай будь-які справи ладяться і йдуть у тебе з незвичайною легкістю і простотою. Посміхайся при будь-яких неочікуваних ситуаціях і перешкоди і тоді вони не наважаться відвідувати тебе, адже вони будуть боятися тебе. Живи тільки так, як бажається тобі самому, адже важливіше спокій власної душі, ніж бажання незнайомих оточуючих людей.

Милий мій, хоч ми зараз один від одного і неймовірно далеко, я все ж відчуваю нашу з тобою близькість. Закриваючи очі, уявляю, що ти зовсім близько, відчуваю на обличчі тепло твого дихання і чую гучний стукіт серця. Знаю, це всього лише ілюзія, але так мені легше переживати розлуку з тобою, Максим. Сьогодні, у прекрасний і світлий день твого народження, я найбільше хотіла б опинитися біля тебе і виголосити своє нехитре привітання, тримаючи тебе за руку і дивлячись в очі. Але не доля. Вірю, що наступного разу все буде по-іншому! А поки що – з Днем Народження!

Дорогий наш Максим, з днем народження тебе! Бажаємо кохати і бути коханим! Здоров’я, щастя і удачі тобі! Ще раз вітаю!

Максим! У День народження бажаємо тобі, насамперед, міцного здоров’я, адже від цього залежить все; щирою і справжньої любові, яка буде зігрівати тебе холодними зимовими вечорами; успіхів, які будуть радувати тебе і твоїх близьких, а також як можна більше вірних і справжніх друзів!

Дорогий наш Максим! Нехай твоє життя буде білою, як крило твого ангела! Нехай він захищає й оберігає їм тебе від усіх бід. Ти – дуже хороша людина, спілкуванням з яким ми дорожимо! Ще хочеться побажати тобі міцного здоров’я, справжнього кохання і побільше позитиву!

Сьогоднішнього дня ми вдячні народженням одного улюбленого нами людини — прекрасного друга, вірного чоловіка, улюбленого батька і кращого колеги. Гордість за вітчизну, інтелект, дипломатичність, батькам любов і доброта душевна відрізняють його. «Людина з гарним чином»-часто називають його в суспільстві за чарівність і чоловічу красу. Він має масу енергії, тому встигає все: бути кращими на роботі, допомагати дружині по будинку, виховувати дітей, не забувати приділяти час батькам, поспішити на допомогу до друзів у важку хвилину. Ім’я цієї людини – Максим! Не даремно з грецької мови воно означає «найбільший»! Ми від усієї душі вітаємо Вас з Днем Народження і хочемо побажати безмежного щастя, любові і кавказького довголіття!

Максим! Таких добрих і чуйних людей я ніколи не зустрічав! Нехай джерело твоєї доброти і радості, який знаходиться в твоїй душі, ніколи не вичерпається! Продовжуй дарувати людям посмішки та радість, адже у тебе це так чудово виходить! З днем народження!