Привітання з Днем народження Тимуру

Тимур! Бажаю багатого внутрішнього світу і насиченого життя. Нехай у цей день твого народження збудуться всі твої бажання і нездійснені мрії. Бажаю величезних успіхів у роботі. Заслужену повагу в колективі. Нехай твоя сім’я буде міцною і дружньою. Щоб твої діти ставилися до тебе з любов’ю і розумінням. Бажаю прожити довге і щасливе життя. Всіх тобі благ!

Мого сонячного і веселого Тимур вітаю з самим радісним і дивовижним святом у році – з днем народження! Нехай здійснюються чудеса і ти отримаєш приємні подарунки від долі. Нехай у твоєму житті, а особливо в цей день народження буде багато приємних сюрпризів і пригод.

Сьогодні піднімуть келихи в твою честь і вип’ють за твоє здоров’я, Тимур. Приєднуюсь до привітань і бажаю, нехай все чудове трапляється, а погане обходить тебе стороною. І хочу щоб ти млів від щастя, радів успіху і сходив з розуму від великої любові. Бажаю перемог і не нудного життя. Бережи найцінніше, що в тебе є, в цьому житті і ти ніколи не будеш самотнім. Всього самого, самого тобі найкращого!

Сторінки: 1 2 3