Привітання з Днем народження Ксенії

З іменинами, мила Ксенія! Наша прекрасна красуня і розумниця! Привітати її з днем народження всі хочуть, щоб побажати всього самого найкращого. День народження — свято великий, так нехай в цей день у тебе збудуться всі мрії. Щастя, кохання й краси. Щоб душа завжди сяяла, а ти щоб горя ніколи не знала. Будь весела, активна і прекрасна. Щоб тобі сонечко світило ясно.

Дорога моя подружка, Ксюша, з Днем народження тебе! Нехай в твоїх очах завжди сяє радість, в голові не буде похмурих думок, а на серці завжди буде легко. Люби, будь любима, частіше усміхайся – загалом, будь щаслива!

Вітаю тебе з днем народження Ксюшеньку і бажаю цвісти, як троянда, як тюльпан, завжди бути такою ж ніжною, як їх пелюстки. Щоб життя тобі била ключем, а краще вулканом. Будь сильною і могутньою, як сосна, щоб тобі було байдуже ні буревій, ні шторм, ні сильний холод, ні спека. Живи, не знаючи гроз і бід, хоча б ще 1000 років!

Дорога Ксенія! Щиро вітаємо тебе з святом і бажаємо багато сонця, успішних справ і люблячих людей поруч з тобою! Твій будинок часто повний друзів, тому що ти завжди відзначалася гостинністю і привітністю. Це не дивно, адже твоє ім’я означає — «гостинна». Дякую тобі за це і будь щаслива!

Сторінки: 1 2