Привітання з Днем народження Ксенії

З іменинами, мила Ксенія! Наша прекрасна красуня і розумниця! Привітати її з днем народження всі хочуть, щоб побажати всього самого найкращого. День народження — свято великий, так нехай в цей день у тебе збудуться всі мрії. Щастя, кохання й краси. Щоб душа завжди сяяла, а ти щоб горя ніколи не знала. Будь весела, активна і прекрасна. Щоб тобі сонечко світило ясно.

Дорога моя подружка, Ксюша, з Днем народження тебе! Нехай в твоїх очах завжди сяє радість, в голові не буде похмурих думок, а на серці завжди буде легко. Люби, будь любима, частіше усміхайся – загалом, будь щаслива!

Вітаю тебе з днем народження Ксюшеньку і бажаю цвісти, як троянда, як тюльпан, завжди бути такою ж ніжною, як їх пелюстки. Щоб життя тобі била ключем, а краще вулканом. Будь сильною і могутньою, як сосна, щоб тобі було байдуже ні буревій, ні шторм, ні сильний холод, ні спека. Живи, не знаючи гроз і бід, хоча б ще 1000 років!

Дорога Ксенія! Щиро вітаємо тебе з святом і бажаємо багато сонця, успішних справ і люблячих людей поруч з тобою! Твій будинок часто повний друзів, тому що ти завжди відзначалася гостинністю і привітністю. Це не дивно, адже твоє ім’я означає — «гостинна». Дякую тобі за це і будь щаслива!

Ксенія, в чудовий День Вашого народження я бажаю Вам відмінного здоров’я, невимірного щастя, побільше радості і вірних друзів. Легко скоряйте сходи успіху і здійснюйте свої мрії. Зі святом!

Вітаємо ксенію ми сьогодні! З іменинами, з днем прекрасним. Щоб у день народження цвіла ти і щодня дарувала всім посмішку. Щоб ангел твій не дав тобі і жодного шансу на помилку. Щоб дорога була світлою і вдалою — саме так, а не інакше. Ти поздоровлення прийми і дозволь тебе благословити. Благословити на радість і успіх, на щастя, довголіття і мільйон перемог.

Я з днем народження поспішаю тебе привітати. Ти так прекрасна і ніжна, наче тобі вісімнадцять. Бажаю тобі, Ксюша, назавжди залишитися ж такий: красивою, ніжною, милою і рідний.