Привітання з днем народження швагра своїми словами

З днем народження чудовий і ненаглядний шурин! Тобі всього надзвичайного, несподіваного, незвичайного і звичайно ж приємного. Нехай радість наповнить твоє серце і переливаючись через край запалить серце і наповнить очі сяйвом. Нехай цей вогонь передається твоїм близьким і друзям.

Серцево в день народження хочу побажати швагра бути завжди на висоті! Нехай тобою пишаються твої близькі. Бажаю тямущих працівників і доброзичливих стосунків на роботі. Нехай твоя сім’я завжди буде забезпечена і спокійна. Бажаю ніколи не боятися майбутнього і не переживати за завтрашній день.

З святом, світлим і радісним, з днем появи на світ вітаю чудового чоловіка, вірного чоловіка, доброго батька, люблячого сина, відповідального працівника, а за сумісництвом мого шурина! Нехай гроші з часом не закінчуються, а тільки примножуються.

В день народження хочу побажати шановному і доброму швагра: неси свою любов усім людям. Будь справжнім чоловіком: хоробрим, вірним, надійним і міцним. Нехай ти будеш надійною опорою своєї сім’ї. Нехай тебе завжди цінують і поважають. Нехай ти станеш відомим і тебе впізнають на вулицях міста.

Мого швагра в день народження хочу побажати гарного богатирського здоров’я. Адже це найважливіше в житті. Здоров’я не купиш ні за які гроші. Бажаю, щоб доля була до тебе добра, а фортуна була твоєю супутницею. Нехай радість накриє з головою, а любов закрутить у вирі почуттів.

Дорогий мій шурин, з прекрасним днем народження! Бажаю тобі дістати зірку з неба і подарувати її своїй коханій і коханої жінки. Нехай вона буде завжди бажаною для тебе. Бажаю розуміння, багатства і процвітання. Нехай твоє життя буде для тебе найкращою, щоб ти ніколи не захотів проміняти її ні на яку іншу.

З іменинами вітаю шурина! Хай не буде тобі нудно. Нехай ти завжди будеш молодий, свіжий, веселий. Нехай твоє почуття гумору не вичерпується, сяють очі, на губах буде посмішка і в серці оптимізм. Бажаю тобі ніколи не здаватися. Нехай твій гумор виведе тебе з будь-якої життєвої ситуації і додасть сили в боротьбі.