Привітання з Днем народження Валентина (Вале)

Бажаю дорогий Валюше гарного настрою, пахощів улюблених квітів, життєрадісних посмішок і щастя! Дні твої нехай будуть наповнені красою, теплом, позитивом та увагою близьких людей. У житті самого найкращого тобі!

У кожного, як відомо, своє щастя… Валюш, твій народження я звичайно традиційно бажаю тобі, нашій дорогій іменинниці, довгих років, міцного здоров’я та незмінною удачі! І також я від усього серця бажаю тобі знайти те щастя, яке призначене долею тільки для тебе!

Валенька, тебе можна сміливо назвати яскравим прикладом справжньої жінки, здатної своїм світлом і теплом зігріти всіх, хто тебе оточує. Усі присутні за святковим столом шалено цінують тебе, поважають і люблять і бажають, щоб ще не один десяток раз змогли зібратися в такий чудовий свято.

Я так боявся пропустити твій день народження, що не міг заснути всю ніч. Побажати тобі в цей день, Валентина, можна лише одне – будь завжди так само щаслива! Бо все, чим може бути багата жінка, у тебе вже є! Ти успішна, красива, кохана! Тебе цінують як незамінного фахівця колеги, поважають як вірного друга друзі, люблять і обожнюють близькі і рідні тобі люди! Благополуччя тобі, люба і нехай здоров’я дозволяє тобі зустрічати дні народження довгі-довгі роки!

Сторінки: 1 2