Привітання з Днем народження Федора (Феде)

З днем народження, Федір! Нехай ти будеш доброзичливим і матимеш багато друзів! Я бажаю, щоб твоя душа завжди була вільна, спокійна і не тривожна. Нехай ніякі тривоги не затьмарюють твоє обличчя. Нехай навіть ми з тобою зустрічаємося нечасто, але все одно я хочу побажати тобі всього доброго.

Сьогодні день народження твій, Федір! Бажаю на весь рік тобі знайти спокій. Щоб поменше було у тебе проблем, щоб насолоджувався життям, щоб розквітало і здоровел. Я щиро бажаю, щоб у тебе все було в позитиві.

У цей святковий день вітаю з урочистою датою Федора! Нехай ніколи твою душу не покидають ці почуття. Бажаю тобі самих хороших якостей характеру, стійкого серця, міцних нервів, незламної сили духу і волі. Бажаю тобі бути завжди і у всім для всіх прикладом.

З народженням на світ вітаю Федора! Адже це так приємно отримувати на день народження побажання від старих знайомих. Нехай все у тебе складеться чудово. Нехай буде багато простору в житті для втілення ідей і здійснення планів і відкриттів. Нехай небеса дарують тобі одкровення і осяяння.

Сторінки: 1 2