Привітання з Днем народження Дмитра

Діма, немає і не було у мене одного преданней тебе! Не знаю, як так виходить, але коштує в моєму житті статися чогось неприємного – ти миттєво, навіть не чекаючи поки я покличу, мчиш на допомогу. Завжди встигаєш запобігти лихові і застерегти мене від помилок у майбутньому. І хоч різниця у роках між нами невелика, я вважаю тебе старшим другом, тому що ти мудріший і далекоглядніше мене! У твій день народження я бажаю тобі друга, такого ж, як ти сам! А собі побажаю – зуміти стати тобі цим іншому! З Днем Народження, Дмитро!

У тебе своя логіка життя. У тебе свої, ні на кого не схожі цілі і амбіції. Ти, як ніхто інший, вмієш ризикувати, а після – святкувати заслужену перемогу. Планування свого успіху в тебе можна вчитися нескінченно. Дмитро, я вітаю тебе з днем Народження і бажаю, щоб ділове чуття ніколи тебе не підводило.

Вітальні листівки вже не в моді. А ти, Дмитре, завжди стежив за цією примхливою подругою. Тому ось тобі СМС. З днем Народження!

Дмитро, яке цікаве, і багато склоняемое ім’я! Ось приміром Дімочка, Дімон, або навіть Митя… але все це одне ім’я – і воно належить тобі! У твій день народження я хочу побажати, щоб ти ніколи не сумував! Хай тільки щастя і добро наповнює твою душу!

Я не Ангел, але обіцяю охороняти твоє щастя завжди і не тільки в день Народження. Дмитро, ти найкращий на світі чоловік. Вітаю!

Сьогодні у нас відмінний привід, адже в цей день у календарі значиться найбільша історична дата – День Народження нашого Дмитра. У цей день разом з безліччю листівок і купами подарунків прийми від нас найтепліші слова побажань радості, достатку, неймовірної любові, несподіваного виконання бажань і самого справжнього щастя.

Совість – найкращий контролер? Для тебе, Дмитре, – так! Я не знаю людини, більш чесного і по-хорошому правильного, ніж ти. Напевно, тому твої друзі так цінують тебе, колеги поважають, а сім’я обожнює. Кажуть, що зміни необхідні для життя, але я сьогодні бажаю, щоб у цій сфері у тебе все було без них. З дня Народження!