Привітання з Днем народження Валентина

Валентин, сьогодні ти став на рік старшим. Бажаю тобі всього тільки найкращого. Щоб кожен твій крок назустріч до нових звершень увінчався успіхом. Радість і любов переповнювали тебе з новою силою і примножувались з кожним днем. Щоб тебе любили і цінували рідні, друзі, колеги. З днем народження!

Бажаю тобі, Валик, щоб життя твоє було світлим, як ясний сонячний день, повним, як бокал з шампанським, безхмарним, як небо над пустелею. І нехай, як зірки в нічному небі, завжди горять вогники у вікнах твоїх друзів і рідних, вогники надії. Будь здоровий, щасливий і щасливий!

Кажуть, що день народження – сумне свято. Але не для тебе, Валентин! У тебе немає жодного приводу для смутку. Адже з кожним роком ти стаєш ще гарніше, мудрішими, сильнішими, а близькі люди підтримують тебе і намагаються в усьому допомагати. Бажаю, щоб все перераховане тільки зростало і примножувалося. З днем народження!

Дорогий, Валентин! Сьогодні ти – іменинник. Прийми мої щирі вітання з днем народження, а також побажання міцного здоров’я, величезного щастя. Нехай тебе обійдуть стороною неприємності і біди, не приходять на розум негативні думки. Навпаки, щоб ти завжди був веселий, оптимістично налаштований, дарував людям тепло, посмішки та позитивні емоції.

Сторінки: 1 2