Привітання з Днем народження Семена (Семе)

Семен, дорогий! Хочу привітати тебе з днем народження! Бажаю тобі у цей святковий день тепла і світла! Став чайник, ми йдемо до тебе!

На небі ні хмаринки, а це значить, що в сьогоднішній честь, день твого народження! Семен, зі святом тебе! Будь максимально терплячий, надійний і чуйний. Будь повний здоров’ям, посміхайся як можна частіше, і не забувай про близьких і друзів. Ніколи не сумуй, і нехай всі твої мрії збуваються. Таких як ти мало, а тому – бережи себе, і зі святом тебе!

Семен! У цей знаменний день – день твого народження – хочеться побажати тобі рухатися тим же успішним, безпечним і цікавим шляхом за життя! Можливо, що ця дорога не була б такою благополучної, якби не захист твого ангела-хоронителя! Тож бережи його як зіницю ока і не забувай допомагати йому, чистити пір’ячко!

Семен! Вітаю тебе з днем народження! Ти чудова людина! Хочеться побажати тобі, щоб ці слова завжди тобі говорили щиро!

Семен! У Ваш день народження хочеться побажати Вам від щирого серця міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного щастя і постійного відпочинку для Вашого ангела-хоронителя! Адже поки він відпочиває, означає, що Вашому життю, здоров’ю та благополуччю нічого не загрожує! Нехай Ви завжди будете спокійні, а ангел відпочив.

Сторінки: 1 2