Привітання з Днем народження Тимофія

Тимочка! Мій самий коханий, я вітаю тебе з днем народження. Бажаю неземного щастя, нелюдського здоров’я, нереальною сили. Ти завжди будеш для мене найкращим, як супер герой з іншої планети! І нехай летять роки, нехай вони нещадні. Я завжди буду поруч з тобою, і ти завжди можеш на мене покластися! А я буду відчувати себе як за кам’яною стіною!

У дикій природі лев – цар звірів. Я бажаю бути тобі, Тимофій, таким же сильним і сміливим, як лев. Тільки не бери приклад з цього сильного звіра абсолютно в усьому, тому що леви дуже ліниві і не приносять видобуток. Пам’ятай, що з мавпи людину зробив праця. Нехай негаразди стануть для тебе дрібницями, і ти ніколи не будеш сумувати. Сьогодні, в твій день народження, горітимуть свічки, і я хочу, щоб ти загадав своє найзаповітніше бажання!

Ось уже звучить не перший тост і ми з тобою, Тимофій, трохи напідпитку. Та ну і нехай, ще, ще вина. Сьогодні день народження твоє, нам можна все і навіть більше. З твоїм народженням один, хай збудуться твої мрії, а що задумав — здійсниться. Я завжди прийду на допомогу, один, щоб не трапилося! Я вірю в тебе, і знаю, що ти будеш прагнути до кращого. Наливайте ще вина, ми хочемо напитися і дуже весело провести це свято.

Я бажаю тобі, дорогий мій чоловік, великого щастя. Найголовніше, щоб ти, Тимофій, завжди твердо стояв на ногах, особливо по п’ятницях і в день зарплати. Щоб був справжнім чоловіком, у всіх проявах, а я тобі в цьому допоможу, висвітлюючи шлях дороговказною зіркою. І нехай дорога життя приведе тебе в справжній рай. Я хочу бачити твої красиві очі кожен день і чути твій голос. У твій день народження я тобі обіцяю, що завжди буду поруч, як Ромео і Джульєтта, як Трістан та Ізольда, як Сід і Ненсі! І нехай тебе не бентежить, що ці парочки померли молодими, ми з тобою будемо жити довго і щасливо.

Ти, Тіма, сьогодні винуватець торжества і ми від душі бажаємо тобі повеселитися. Сьогодні можна зробити будь-яку дурість, напитися, гуляти до ранку. Ти знаєш, що ми тебе в усьому підтримаємо. З днем народження брат, хай буде вічно небо чистим і яскраве сонце над головою. Нехай кожен день буде частина твоєї мрії, і ти поступово доберешся до заповітної мети. Неважливо скільки сил можна витратити на виконання мрії, головне, щоб вона того варта. Не шкодуй часу, його ніколи не буде вистачати. Живи так, ніби завтра не буде життя і люби так, ніби це востаннє. І навіть якщо весь світ піде проти тебе війною, ми будемо стояти поруч і подавати тобі патрони!

За старими традиціями чоловік повинен побудувати будинок, народити дитину і посадити дерево. Я бажаю тобі, Тимофій, виконати ці три традиції в кращому вигляді, але якщо щось піде не так, на третій дівчинці можна і зупинитися. Головне – не сумуй, хто прагне до своєї мети – той обов’язково її досягне. Вітаю тебе з днем народження і бажаю міцного здоров’я.

Сьогодні день народження у мого коханця Тимофія, з яким кожна хвилинка перетворюється в океан щастя, кожне ласкаве слово — любовним романом, а ніжний дотик – незабутній вихор емоцій. Хочу побажати тобі залишатися для мене таким чарівником і удосконалювати свої здібності!