Привітання з Днем народження Тимофія

Тимочка! Мій самий коханий, я вітаю тебе з днем народження. Бажаю неземного щастя, нелюдського здоров’я, нереальною сили. Ти завжди будеш для мене найкращим, як супер герой з іншої планети! І нехай летять роки, нехай вони нещадні. Я завжди буду поруч з тобою, і ти завжди можеш на мене покластися! А я буду відчувати себе як за кам’яною стіною!

У дикій природі лев – цар звірів. Я бажаю бути тобі, Тимофій, таким же сильним і сміливим, як лев. Тільки не бери приклад з цього сильного звіра абсолютно в усьому, тому що леви дуже ліниві і не приносять видобуток. Пам’ятай, що з мавпи людину зробив праця. Нехай негаразди стануть для тебе дрібницями, і ти ніколи не будеш сумувати. Сьогодні, в твій день народження, горітимуть свічки, і я хочу, щоб ти загадав своє найзаповітніше бажання!

Ось уже звучить не перший тост і ми з тобою, Тимофій, трохи напідпитку. Та ну і нехай, ще, ще вина. Сьогодні день народження твоє, нам можна все і навіть більше. З твоїм народженням один, хай збудуться твої мрії, а що задумав — здійсниться. Я завжди прийду на допомогу, один, щоб не трапилося! Я вірю в тебе, і знаю, що ти будеш прагнути до кращого. Наливайте ще вина, ми хочемо напитися і дуже весело провести це свято.

Сторінки: 1 2 3