Привітання з Днем народження Степанові

Знаєш, який сьогодні день? Сьогодні день твого народження, Степан! Загадай бажання і воно обов’язково знайде способи збутися!

Коханий мій, Стьопочка! Я потопаю в безодні твоїх очей, як тільки гляну в них! Согреваюсь теплом, твоєї безмежно широкій посмішці! Тану в твоїх обіймах! Я найщасливіша жінка на світі, тому, що в мене є ти! І в день твого народження я бажаю тобі бути такою завжди!

Що можна побажати в такий рідкісний свято, як день народження? Багато чого, але ми бажати нічого станемо. Стьопа, просто залишайся самим собою, адже ти — найкраще, що могло трапитися в нашому житті. Такого друга як ти можна зустріти лише одного разу! Всі твої недоліки — лише плід твоїх фантазій. Повір, з боку видніше.

Степан, в день твого народження я хочу побажати тобі бути твердим, непохитним, справедливим, в міру суворим — справжнім чоловіком, адже саме таких людей сьогодні бракує Матінці-Землі! Якщо б всі хлопці раптом стали такими як ти, припинилися б всі війни, у світі не було б жорстокості, а панувала одна справедливість.

Степан, друже! Ми пережили з тобою дуже багато: невдачі, втрати, зраду друзів і зради улюблених. Одне залишалося незмінним — наша дружба! В день твого народження хочеться побажати тобі надійних друзів, вірну кохану і здорових родичів. а захист твого ангела-хранителя нехай буде необмеженою!

Кажуть, що в давні часи, коли Земля ще не була тією Землею, що ми бачимо зараз, Бог, створюючи людей, так сильно турбувався про своє творіння, що наказав ангелам наглядати за ними. Але, щоб вони не искушались і не впливали на рішення людини, робити вони це могли лише раз на рік — в день народження. Степан, в день твого ангела, ми хочемо попросити тебе загадати бажання, адже тільки сьогодні твій ангел знаходиться поруч і обов’язково передасть твоє прохання Творця. Будь ласка, не втрачай свого шансу!

Вітаю з Днем народження, Степан! Ти, звичайно ж, дуже чекав цього дня, але повір, ти і уявити собі не можеш, скільки всього хорошого ми приготували тобі на сьогодні! Крім подарунків, у нас в запасі є тисяча гарячих привітань і мільйон добрих побажань! Головне серед них – побажання щастя, адже з ним світ стає світліше, легше дихається і взагалі жити стає легко і приємно! Так живи довго і щасливо і нехай до наступного твого Дня народження – встигнуть виповнитися мрії!