Привітання з Днем народження Степанові

Знаєш, який сьогодні день? Сьогодні день твого народження, Степан! Загадай бажання і воно обов’язково знайде способи збутися!

Коханий мій, Стьопочка! Я потопаю в безодні твоїх очей, як тільки гляну в них! Согреваюсь теплом, твоєї безмежно широкій посмішці! Тану в твоїх обіймах! Я найщасливіша жінка на світі, тому, що в мене є ти! І в день твого народження я бажаю тобі бути такою завжди!

Що можна побажати в такий рідкісний свято, як день народження? Багато чого, але ми бажати нічого станемо. Стьопа, просто залишайся самим собою, адже ти — найкраще, що могло трапитися в нашому житті. Такого друга як ти можна зустріти лише одного разу! Всі твої недоліки — лише плід твоїх фантазій. Повір, з боку видніше.

Степан, в день твого народження я хочу побажати тобі бути твердим, непохитним, справедливим, в міру суворим — справжнім чоловіком, адже саме таких людей сьогодні бракує Матінці-Землі! Якщо б всі хлопці раптом стали такими як ти, припинилися б всі війни, у світі не було б жорстокості, а панувала одна справедливість.

Сторінки: 1 2