Привітання з Днем народження Михайлу (Михайлику)

Не прийнято в цей єдиний свято — День Народження, вважати минулі роки. Вважається, що їх можна співвіднести з валізами, які людина несе з собою рік за роком.. Проте, навіть самі великі валізи одного разу можуть бути заповнені. Тому сьогодні тобі, Михайло, ми бажаємо, щоб валізи, які несеш з собою ти, не були важкі, і щоб їх наповнювали тільки любов, щастя, успіх, благополуччя і успіх.

Тобі, як колишньому підводникові, краще, ніж будь-кому з присутніх тут, зрозуміла приказка «куди ви, на хрін, подінетеся з підводного човна». Ти вірою і правдою оттарабаніл визначений термін. На таких як ти тримається армія. Не на штабних щурах, які шукають шматок пожирней. Ні! Ти — надійна опора. Висмикнеш — і все посиплеться. А хрін їм усім! Не посиплеться, поки є такі орли як ти! Так, Міша, ти — орел! У твій День народження хочу побажати тобі літати високо і ніколи не втрачати висоту! Нехай тобі супроводжує удача і завжди буде сім футів під кілем.

Привіт, Мишко! Дорогий мій, з днем народження тебе! Приймай від мене побажання у своє свято: нехай щастя тебе знайде, удача стане вірною подругою. І в цій компанії бажаю тобі йти по життю довго і весело! Міш, нехай все у тебе ладиться і складається чудово.

Сьогоднішнім днем хотілося б нагадати Вам, Михайло, про те, що цей день приніс блискучого світу людини, що відрізняється сильним духом, мудрістю, справедливістю, справжнім чоловічим характером. Ми дякуємо вам за чуйність, доброту і щирість по відношенню до нас, оточуючим Вас людям. Хотілося б побажати Михайлу, щоб щоранку, він зустрічав з посмішкою в душі, впевненістю в завтрашньому дні і твердим кроком вперед — до осягнення нових вершин і життєвих цілей! Поважаємо, любимо, цінуємо! З Днем Народження!

Михайло, вітаю тебе з днем народження! Іменини – це такий же важливий день, як і день народження! Хочу побажати тобі завжди відзначати це свято не гірше ніж своє народження, так як без янгола-охоронця були б неможливі дні народження! Нехай мине багато років, і ми щороку будемо збиратися за одним столом на честь твоїх іменин!

Шановний Михайло! У день Вашого народження бажаємо Вам бадьорості духу, великого самовладання і життєвої мудрості!

Любий Миша! Ти навчив мене вірити в любов! Показав, що вона дійсно існує! Подарував крила, на яких я літаю! Твої гарячі поцілунки залишають надовго жаркий слід на моїх губах! Я дуже тебе люблю! З днем народження, Михасю! Радості тобі, кожну мить!