Привітання з Днем народження Михайлу (Михайлику)

Не прийнято в цей єдиний свято — День Народження, вважати минулі роки. Вважається, що їх можна співвіднести з валізами, які людина несе з собою рік за роком.. Проте, навіть самі великі валізи одного разу можуть бути заповнені. Тому сьогодні тобі, Михайло, ми бажаємо, щоб валізи, які несеш з собою ти, не були важкі, і щоб їх наповнювали тільки любов, щастя, успіх, благополуччя і успіх.

Тобі, як колишньому підводникові, краще, ніж будь-кому з присутніх тут, зрозуміла приказка «куди ви, на хрін, подінетеся з підводного човна». Ти вірою і правдою оттарабаніл визначений термін. На таких як ти тримається армія. Не на штабних щурах, які шукають шматок пожирней. Ні! Ти — надійна опора. Висмикнеш — і все посиплеться. А хрін їм усім! Не посиплеться, поки є такі орли як ти! Так, Міша, ти — орел! У твій День народження хочу побажати тобі літати високо і ніколи не втрачати висоту! Нехай тобі супроводжує удача і завжди буде сім футів під кілем.

Привіт, Мишко! Дорогий мій, з днем народження тебе! Приймай від мене побажання у своє свято: нехай щастя тебе знайде, удача стане вірною подругою. І в цій компанії бажаю тобі йти по життю довго і весело! Міш, нехай все у тебе ладиться і складається чудово.

Сторінки: 1 2 3