Привітання з Днем народження Станіслава (Стасу)

Станіслав! Дуже хочу привітати тебе з днем народження! Тобі дуже пощастило не тільки з ангелом, але і з усіма тими, хто оточує тебе сьогодні! Нехай з кожним роком поруч з тобою буде все більше вірних, надійних, люблячих людей! Тоді твій ангел-зберігач зможе відпочивати і берегти свої сили на грандіозні події в твоєму житті!

Станіслав! Вітаю тебе з днем народження! Хочу зауважити, що у свої роки ти встиг багато чого досягти! Бажаю тобі величезних сил, щоб все досягнуте не упустити, кмітливості, щоб все це примножити і мудрості, щоб зберегти! Впевнений, що твій ангел-зберігач допоможе тобі у всьому!

Стас! Вітаємо тебе з чудовим святом – Днем твого народження! Нехай твій корабель пливе під міцним білим вітрилом, а шторми та урагани хай обійдуть стороною. Бажаємо наснаги для реалізації самих чудових ідей та найграндіозніших планів!

Станіслав, вітаю вас з днем народження. Хочу сказати сміливо, що ви мій джерело натхнення, дивлячись на вас хочеться жити, бо я бажаю вам завжди бути повним здоров’я, любові, ніколи не опускати голови, навіть, якщо перед вами виникають труднощі. Вірте в себе, і всі ваші задуми і починання увінчаються успіхом.

Сторінки: 1 2