Привітання з Днем народження Любові (Любе)

Жіночне, витончене, чутливу і вразливу дівчину ми вітаємо сьогодні! Таких жінок, як ти, хочеться оберігати від хвилювань, захищати від ворожого світу, носити на руках і ні на хвилину не залишати. Ти – справжня леді і, може бути, тому навколо тебе завжди рояться натовпу справжніх джентльменів. Бажаємо серед них знайти того, кому ти будеш готова віддати серце, руку і душу! З Днем Народження, Любов, люби і будь улюбленою!

Сьогодні ми всі поспішаємо висловити захоплення, сказати слова любові і гордості за те, що в нашому дружньому колективі є такий прекрасний, світлий, добрий і чуйний чоловік. З днем народження, Любочка наша дорога! Ти завжди поруч у важку хвилину, і попереду всіх у дні радості і веселощів. Так хай в житті тебе завжди супроводжує справжня любов, прекрасне почуття, назва якого в імені твоєму!

Таких жінок, як ти, не багато. Ти володарка прекрасного імені – Любов, яка є твоєю повною характеристикою. Адже в тебе стільки любові, що вистачило б на весь світ. Нехай саме сьогодні, в День Народження, станеться щось неймовірно важливе для тебе, і залишить приємний відбиток у пам’яті на все життя. Продовжуй дарувати свою любов оточуючим, це дуже цінно.

Сторінки: 1 2 3