Привітання з Днем народження Любові (Любе)

Жіночне, витончене, чутливу і вразливу дівчину ми вітаємо сьогодні! Таких жінок, як ти, хочеться оберігати від хвилювань, захищати від ворожого світу, носити на руках і ні на хвилину не залишати. Ти – справжня леді і, може бути, тому навколо тебе завжди рояться натовпу справжніх джентльменів. Бажаємо серед них знайти того, кому ти будеш готова віддати серце, руку і душу! З Днем Народження, Любов, люби і будь улюбленою!

Сьогодні ми всі поспішаємо висловити захоплення, сказати слова любові і гордості за те, що в нашому дружньому колективі є такий прекрасний, світлий, добрий і чуйний чоловік. З днем народження, Любочка наша дорога! Ти завжди поруч у важку хвилину, і попереду всіх у дні радості і веселощів. Так хай в житті тебе завжди супроводжує справжня любов, прекрасне почуття, назва якого в імені твоєму!

Таких жінок, як ти, не багато. Ти володарка прекрасного імені – Любов, яка є твоєю повною характеристикою. Адже в тебе стільки любові, що вистачило б на весь світ. Нехай саме сьогодні, в День Народження, станеться щось неймовірно важливе для тебе, і залишить приємний відбиток у пам’яті на все життя. Продовжуй дарувати свою любов оточуючим, це дуже цінно.

Любочка, ти яскрава, мов зірка! Кожну мить спілкування з тобою – це завжди радість і нові враження. Хай в День народження здійсняться твої найзаповітніші мрії, а поруч будуть ті, хто роблять твоє життя прекраснішим. Залишайся такою, як ти є: милою, доброю, щирою й неймовірно чарівною!

Мила Любонько-голубонько! Наше життя влаштоване так, що на долю одних людей випадають переважно троянди, а іншим дістаються від них шипи. Чому так відбувається — не нашого розуму справа. Той чоловік, на частку якого дістаються троянди, часто не цінує цього і втрачає своє щастя. Інший, весь сколотий шипами, вчиться терпіння і, рано чи пізно, щастя починає йому посміхатися. Нехай на твоєму шляху частіше зустрічаються троянди. Ти цього заслужила. З днем народження!

Подружка моя, Любочко, з Днем народження тебе! Нехай твої прекрасні очі сяють щастям і радістю, і ніколи не зволожуються сльозами. Бажаю тобі бути здоровою і бадьорою, дожити до ста років і ні крапельки не постаріти. Вітаю!

Кохання окрилює, любов – підносить! Любов будує міста, зводить мости між країнами і континентами. Саме любов здатна припинити війни і примирити найлютіших ворогів. Тільки той, хто здатний любити, може пізнати в повній мірі, що таке щастя! Ти, Любочко, в кожному сказаному слові. Твоє ім’я, як і ти сама уособлюєте цю Любов, найкраще, що є на світі!