Привітання з Днем народження Анатолію (Дещицю)

Анатолій — так у Стародавній Греції називали вихідців із Малої Азії, по-тодішньому Анатолії. З тих пір Анатолій веде себе, як «іноземець» : завжди виділяється на тлі натовпу, незважаючи на те що, знаючи собі ціну, намагається не виставляти себе напоказ. Анатолій товариський і, як по-справжньому сильна людина, Анатолій здатний прощати слабкості і неуцтво. Вип’ємо за Анатолія чоловіка, який любить гучні застілля і в них завжди залишається душею компанії!

Спокійний, товариський, урівноважений, розважливий і справедливий наш іменинник — Анатолій, у жінок він користується успіхом. Нехай ці якості допоможуть тобі з легкістю йти по життю і досягати великих результатів! Я піднімаю цей келих за твоє здоров’я і щастя, за тебе!

«Весь світ театр, а люди в ньому – актори» – з цим твердженням не можна не погодитися. Але тобі, Анатолій, я бажаю грати в цьому житті тільки головні ролі! Нехай не буде артиста веселіше, дотепніше, талановитіший, кмітливіший і успішніше в цьому світі! З Днем народження!

Добрий, Привітний, Шановний, Життєлюбний, Щирий, Щедрий, Природний у всьому, навіть без тіні гри або облуди. Як думаєш про кого я? Звичайно ж про тебе, ДРУЖЕ! З днем народження, дорогий друже! Толян, будь щасливий, благополучний у всьому і головне — богатырски здоровий!

Іменинник, Анатолій! Ми цінуємо прекрасні якості, які ти набув разом зі своїм ім’ям.

Сьогодні у мого друга Анатолія день народження і тому настрій має бути святковим, в очах горіти вогонь, але вустах грати хмільна посмішка, телефон не смолкать ні на секунду і друзі просто зобов’язані один за одним стукати в двері. Я тебе щиро вітаю і бажаю зловити мільйон золотих рибок, які виконають три мільйони твоїх бажань!

Анатолій, життя — така дивна штука, що не завжди вдається вчасно отримати те, що хочеться. Ось і сьогодні я хотів привітати тебе першим, а роблю це, напевно, останнім. Але, сподіваюся, від цього тобі не буде менш приємно. Оскільки так вийшло, хочу побажати тобі, щоб ти завжди опинявся в потрібний час у потрібному місці. Це і буде називатися прихильністю долі до тебе. Толік, будь же завжди її улюбленцем. Вітаю з днем народження!